10 položiek, ktoré by mal obsahovať váš zimný šatník alebo ako vyzerať skvele aj v tých najväčších mrazoch

Lucia Mužlová

womanadvice.ru/ edgecastcdn.net

Dnes ráno som sa zobudila a konečne snežilo. Áno, hovorím konečne, pretože je 1. december a sneh k tomuto obdobiu proste patrí. Verím, že vás raňajšie odhadzovanie snehu a škrabkanie skla veľmi nepotešilo, no mňa áno. Spolu zo snehom prichádza na rad aj zmena šatníku. Poďme sa pozrieť na 12 vecí, na ktoré by ste vo svojom šatníku určite zabudnúť nemali.

Pletené svetre

oblecenie10
adme.ru

Milujem ich a verím, že aj vy! Pletené svetre som už nosiť začala, no od dnes môžem nosiť tie, ktoré majú na sebe nejaké vianočné motívy. No a čo, že je to detinské. Ak milujete Vianoce a tento zimný čas, tak proste musíte mať pletený sveter, ktorý vás zahreje aj v tej najväčšej zime. Hitom tohtoročnej sezóny sú svetlé farby, ozdobné detaily, veľké goliere a dlhé rukávy s mohutnými plecami. Kombinovať ich môžete so sukňami, džínsami a aj šatami.

Podkolienky či nadkolienky

oblecenie9
adme.ru

Viete ako úžasne vyzerajú podkolienky, ktoré vytŕčajú spod čižiem? Pozrite sa na obrázok a hneď budete vedieť o čom hovorím. Pohodlné a elegantné pančuchy spolu s vysokými ponožkami, či podkolienkami sú hra na istotu. Vyberte si rôzne farebné kombinácie a vzory a navyše, vaše nohy budú v teple a to je v zime azda to najdôležitejšie.

Obrovský šál

oblecenie8
adme.ru

Zabaliť sa v zime do obrovského šálu, to je niečo úžasné! Táto teplá a mäkkučká súčasť dúfam každého šatníku je veľmi zaujímavý akcent. Keď je všetko okolo biele, farebný šál vynikne aj na 100 kilometrov. Takýto oversize šál sa dá skombinovať azda s čímkoľvek a najlepšie vyzerá s kabátom kontrastnej farby.

Pletené čiapky

oblecenie7
adme.ru

Ďalší skvelý doplnok bez ktorého sa zima nemôže začať. Vedeli ste, že najviac tepla odchádza práve cez hlavu? Tento rok sú „in“ aj pletené čiapky, čiže ak máte šikovné ručičky, môžete si ešte dnes jednu upliesť. Vyzerá to naozaj úžasne.

Ovčí kožúšok

oblecenie6
adme.ru

Tento rok veľmi štýlová a trendy záležitosť. V takejto bunde alebo kabáte vám bude vždy teplo a budete v pohode, no navyše budete vyzerať fakt dobre. Najlepšia kombinácia je kabát, vysoké čižmy a úzke džínsy.

Myší kožúšok

oblecenie5
adme.ru

Videli ste v obchodoch takéto kabáty? Myslím si, že vyzerajú naozaj elegantne a štýlovo. Sú teplé a vyzeráte skoro ako keby ste prišli z Paríža. Kabát je pomerne univerzálny a teda ho môžete kombinovať s čímkoľvek. Obzvlášť dobre vyzerá v béžovej, čiernej, tmavomodrej a tmavo hnedej farbe. Doplniť ho môžete napríklad kožušinovým goierom a dokonale ho doplnia vysoké čižmy.

Čižmičky

oblecenie4
adme.ru

Čižmy ste možno zo šatníka už vytiahli a prežili s vami polovicu jesene. Na zimu je to proste nevyhnutnosť. Kombinovať sa dajú s kratšími bundami, kabátmi a aj s dlhými a veľkými zimnými bundami. Skvele sa hodia k nohaviciam, sukniam  a aj šatom. Veľmi univerzálny kúsok, ktorý musíte v zime uloviť, možno aj v nejakom výpredaji.

Zimné baganče

oblecenie3
adme.ru

Odlíšte sa od ostatných a zvoľte takéto topánky v nejakej výraznej farbe. Boots alebo ak chcete baganče sa skvele hodia najmä k džínsom. Pozor však, ak máte trochu silnejšie lýtka, takéto topánky vašu postavu skôr skrátia ako predĺžia. Trendom sú farby ako ružová, zelená, modrá, či oranžová.

Pletené šaty

oblecenie2
adme.ru

Keď niekedy neviem, čo si mám do práce obliecť, zvolím pletené šaty a pančuchy. Nič viac mi ku šťastiu a k teplu netreba. Pletenina vás skvele zahreje a ak sú navyše s golierom, nemusíte sa veľmi babušiť do veľkého šálu. Kombinujte ich s kabátom, ktorý bude o pár centimetrov kratší ako koniec šiat.

Rolák

oblecenie1
adme.ru

Tento rok som sa vrátila k rolákom. Naposledy som ho mala oblečený asi na základnej škole a nikdy som tento typ oblečenia nemala rada, pretože som mala pocit, že sa dusím. Keď som si tento rok kúpila svoj prvý rolák po rokoch a videla som, ako skvele to vyzerá, stal sa súčasťou aj môjho šatníka. Navyše, goliere nemusia byť len úzke, dnes už nájdete naozaj rôzne strihy.

Áno priznávam, tento článok je tak trochu ovplyvnený mojim subjektívnym názorom. Ak však milujete tento čas rovnako ako ja, verím, že vás poteší a nadchne. Ja som na zimu pripravená, a čo vy?

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články