Ľudia si mysleli, že je s ním len pre peniaze alebo zo žartu. Takto žena reaguje na odporné komentáre

Dana Kleinová

Foto: Instagram (shaneburcaw)

Shane a jeho manželka Hannah Burcaw sa zosobášili v roku 2020. Zatiaľ čo Hannah je zdravá, Shane trpí spinálnou svalovou atrofiou, čo je vrodené ochorenie, ktoré mu spôsobuje problémy s pohybom a oslabuje svaly. Ako neobvyklý pár tak zvyknú čeliť predsudkom, no oni sa nevzdávajú a o svojej láske hovoria otvorene. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, svoju cestu životom sa rozhodli zdieľať so svetom prostredníctvom spoločného YouTube kanála s názvom Squirmy and Grubs. V nedávnom videu prezradili, ako sa stretli, a prečo si najprv mysleli, že je nemožné, aby sa videli naživo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shane Burcaw (@shaneburcaw)

Spojil ich dokument

Pár sa spoznal pred siedmimi rokmi. Hannah sa o Shaneovi dozvedela vďaka videu na YouTube, ktoré natočil jej obľúbený herec Rainn Wilson, známy z The Office. Bol to krátky dokument o živote Shanea, a tiež o neziskovke, ktorú viedol.

„Cítila som, že by sme si mohli rozumieť. Ja som žila v Minnesote a on v Pensylvánii, nebola šanca, aby sme sa stretli osobne,“ spomína Hannah.

Hannah sa preto rozhodla prekonať diaľku medzi nimi inak. Napísala svojmu budúcemu manželovi e-mail. „Bolo to odo mňa veľmi zvláštne. Nie som ten typ človeka. Nikdy som neposlala e-mail cudziemu človeku. Hovorila som si, že musím tohto človeka spoznať. Mala som pocit, že by sme si tak veľmi rozumeli,“ priznáva.

Nakoniec sa ukázalo, že mala pravdu. „Začali sme si volávať cez videohovor po jednom dni písania. A potom som ho o dva mesiace neskôr navštívila a odvtedy tvoríme pár,“ vysvetľuje Hannah.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shane Burcaw (@shaneburcaw)

Ľudia majú predsudky

Najnovšie články