15 trikov, ako dokonale zavesiť na stenu každú fotku

Michal Blaško

Holé steny v byte na jednej strane majú svoje čaro, ale spestriť ich nejakým tým obrázkom tiež nie je zlý nápad. Máte radi obrazy, fotky, či čokoľvek, čo sa dá niekam zavesiť? Radi experimentujete? Skúste si na stene vytvoriť niečo skutočne originálne! Ako na to? Tu je niekoľko úžasných rád, ktoré vám poradia, ako na to. Aby sa vám to podarilo bez zbytočných starostí a nedostatkov. Priznajme si, niekedy to vie dať človeku poriadne zabrať…

vesanie obrazov 1
machopicture.com

Chystáte doma veľké rodinné stretnutie či živú párty? Prekvapte ich takto originálne! Stačia dostatočne dlhé svetielka, k tomu kus špagátu a môžete štipcovať staré fotky, prípadne vtipné momentky, na ktoré sa len tak nezabúda.

vesanie obrazov 3
picnicsunderthemoon.com

Máte doma maliarsku pásku? Asi by vás nenapadlo, že sa vám môže zísť aj inokedy, nielen pri maľovaní. Aby ste sa vyhli tomu, že vám spolu s plagátom odpadne aj kus farby, vyskúšajte na stenu dať najskôr maliarsku pásku, až potom obojstrannú.

vesanie obrazov 4
thrivinghomeblog.com

Keď máte doma obraz, ktorý je treba zavesiť na viacerých, nielen jednom mieste, skúste si takisto pomôcť páskou. Na zemi pásku nalepte zo zadnej strany obrazu a poznačte si miesta, kde sa bude obraz vešať. Následne stačí pásku nalepiť na stenu a môžete bez strachu vŕtať.

vesanie obrazov 5
astepinthejourney.com

Tá páska, ktorú spomíname opäť, sa v domácnosti skutočne zíde. Oplatí sa jej mať doma viac…

vesanie obrazov 6
turnstylevogue.com

Zlomil sa vám háčik vzadu na obraze a neviete, ako si v rýchlosti poradiť? Zbehnite si kúpiť plechovku obľúbeného nápoja a… Problém vyriešený.

vesanie obrazov 7
howaboutorange.blogspot.ca

Nájsť tapetu, ktorá vám doma nebude vadiť ani po rokoch, je možno celkom umenie. Napadlo vás niekedy vytvoriť si vlastnú? Ak máte nejaký obľúbený vzor, ktorý nie a nie nikde zohnať, zaobstarajte si ho, použite škrob s vodou a šup s ním kam chcete. Ide to ľahko dole, takže si takto môžete tapetu meniť ako len chcete.

vesanie obrazov 8
apartmenttherapy.com

Máte doma starý nepoužitý baliaci papier? Alebo veľký kus látky? Môžu vám pomôcť pri zoraďovaní obrázkov tak, ako chcete. Na stene sa vám to nemusí podariť vždy podľa predstáv… Zoraďte si obrázky na papieri či látke tak, ako ich chcete mať na stene, obkreslite, vystrihnite a môžete pokojne vŕtať.

vesanie obrazov 9
designsponge.com

Rámy na obrazy vedia celkom potrápiť peňaženku. Zvlášť keď ich potrebujete hneď niekoľko. Aj tu sa ale fantázii medze nekladú, vytvorte si ich sami.

vesanie obrazov 10
wonderfullymadebyleslie.com

Čo tak zavesiť na stenu niečo iné ako obraz či fotografiu? Niečo, čo môžete ľubovoľne pretvárať a hrať sa s tým. Nielen vy, ale aj vaše deti, priatelia, ktokoľvek. Zaveste si na stenu tabuľu.

vesanie obrazov 11

vesanie obrazov 12
farmandfoundry.com

Chceli by ste zavesiť na stenu aj niečo iné, ako obraz? Niečo nie ťažké, drobné. Napríklad takúto hviezdicu? Stačí trocha lepidla a spinka, prípadne vešiačik, či čokoľvek iné…

vesanie obrazov 13
homestoriesatoz.com

Ako poriadne zavesiť ťažké zrkadlo? Vyvŕtajte dier viac a pripevnite ho nielen na jednom, ale viacerých miestach. Nikto predsa nechce 7 rokov nešťastia…

vesanie obrazov 14
craftaholicsanonymous.net

Máte doma nejaké ozdobné taniere, ktoré je škoda schovávať za vitrínkou? Inšpirovať sa dá aj u starých mám. Rovnaký postup ako pri hviezdici, len použijete niečo pevnejšie, nie spinku a je to.

vesanie obrazov 15
canalvie.com

Ako si na stene vytvoriť hotovú galériu? Presne takto. Povystrihujete si tvary, aké sa chystáte vycapiť na stenu a môžete si ich takýmto spôsobom v predstihu predpripraviť, aby ste už s konečným výsledkom boli len a len spokojní.

vesanie obrazov 16
onegoodthingbyjillee.com

A nezabudnite skontrolovať, či ste sa naozaj trafili do správnej polohy.

zdroj: Interez.sk

horoskop