Žena ukazuje, ako správne pózovať na fotkách. Stačí pár trikov a budete vyzerať ako modelka

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Catarina Leal)

Influencerka zasvätila svoj instagram radám, ako správne pózovať na fotkách. Vďaka jej návodom ženy môžu aj na obyčajných fotkách vyzerať ako celebrity.

Článok pokračuje pod videom ↓

Brazílska influencerka Catarina Leal má viac ako 2 milióny fanúšikov, ktorí ju verne sledujú a inšpirujú sa jej radami. Svoj profil totiž zasvätila radám, ako vyzerať na fotkách čo najlepšie bez toho, aby ste ich museli nejako upravovať, alebo meniť svoj vzhľad. Stačí dobrá póza a vy budete vyzerať ako vaša obľúbená celebrita.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Catarina Leal (@catarinarleal_)

Stačí zmeniť pózu

Catarina na svojom profile neustále dokazuje, že nejde o perfektnú postavu či outfit, stačí zvoliť vhodnú pózu. Či už ide o fotky z dovolenky, v extravagantnom outfite či jednoducho u vás doma, jej rady vám pomôžu cítiť sa skvelo v každej situácii. Už nebudete musieť premazávať stovky fotiek, ktoré vám aj tak nebudú pripadať prirodzené.

Niekedy stačí naozaj malá zmena a fotka náhle vyzerá úplne inak. Catarina navyše demonštruje rozdiel medzi bežnými pózami, ktoré ženy robia a tými, ktoré navrhuje ona. Z tých jej srší sebavedomie a vždy najlepšie zachytávajú vašu postavu. Spravila napríklad aj pózy, ktoré najlepšie zakryjú brucho, no stále vyzerajú maximálne štýlovo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Catarina Leal (@catarinarleal_)

Pridáva aj praktické rady

Najnovšie články