Môj manžel si myslel, že som sa úplne zbláznila, keď našiel v mrazničke moje pančuchy

Lucia Mužlová

naecus.com

Nebojte sa, nezbláznila som sa, len som objavila jeden naozaj dokonalý trik! Jedného pekného dňa som si všimla, že sa ku mne môj manžel aj s deťmi správajú podozrivo milo a veľmi pozorne. Niečo podobné, ako keď máte domácich prác až nad hlavu a doslova sršíte vyčerpaním. Zrazu mi viac pomáhali, dopriali mi poobedňajšiu kávičku a podobne. Dokonca šli aj na nákup, a to bezo mňa. Trochu som sa aj zľakla, že čo sa to deje. Milé žienky, za všetkým boli moje pančuchy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Moja milá rodinka si myslela, že mi úplne preskočilo. Manžel hľadal mäso v mrazničke a namiesto toho mu do očí ako prvé udreli moje pančuchy. Namiesto toho, aby sa ma opýtal, čo to má akože znamenať, si s deťmi za mojím chrbtom robili srandičky. Tento trik však doporučujem a dnes sa na tom už len zasmejeme.

pancuchy2
huffingtonpost.ca

Určite to poznáte. Ponáhľate sa s deťmi do škôlky, do školy a neskôr do práce a zrazu je to tam. To nenávidené očko na pančuchách. Už ste preč z bytu a teda neostáva nič iné, len meškať 10 minút do práce, pretože ste sa museli zastaviť v obchode po jeden extra pár navyše. Pri obliekaní sa snažíme zachádzať s týmto jemným materiálom opatrne, no nie vždy sa nám to podarí.

Vďaka tomuto triku možno budete pôsobiť medzi rodinou ako taký malý blázon, no za vyskúšanie to určite stojí.

Ako na to?

Stačí, ak úplne nové pančuchy rozbalíte, namočíte pod studenou vodou a vložíte do sáčku, ktorý následne vložíte do mrazničky. Na druhý deň necháte pančuchy rozmraziť a môžete si ich obliecť.

pancuchy3
wikihow.com

Mráz je silný čarodej a dokáže niekoľkonásobne posilniť pevnosť vlákien a spôsobí, že riziko narušenia povrchu sa výrazne zníži. Pančuchy, a teda aj látka, vydržia oveľa silnejší tlak a len tak ľahko sa vám očko už neurobí. Vyskúšajte a určite neoľutujete. Jediný nedostatok je, že môžete chvíľkovo pôsobiť prepracovane, unavene a tak trochu mimo. Čo na tom, veď to predsa stojí za to!

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

horoskop

Najnovšie články