88-ročná babička 12 rokov každý deň mávala študentom. Tí pre ňu na rozlúčku vymysleli krásne prekvapenie

Gabriela Kinčoková

Foto: commons.wikimedia.org

Niekedy počas života stretneme osobu, ktorá nám naozaj prirastie k srdcu. Napríklad idete každý deň rovnakou cestou do práce a po ceste míňate rovnakých ľudí. Keď náhodou slečna neotvára kaviareň, ste zmätení, kam sa podela. Ľudia dokážu naozaj vnímať svet okolo seba intenzívnejšie, ako si myslia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Počas života sa každému z nás teda stane, že nám nejaké osoby prirastú k srdcu. Niekedy toho človeka možno ani len nepoznáte, ale každé ráno sa vám pozdraví v autobuse a príjemne sa usmeje alebo vám každé ráno s úsmevom ponúkne v práci šálku kávy. Jedným takýmto príkladom je milá babička Tinney, ktorá každé jedno ráno kývala študentom do autobusu, ktorí mali cestu okolo jej domu do školy.

88-ročná babička Tinney každé ráno spolu so svojím manželom mávala študentom smerujúcim do školy. Robila tak celé desaťročie. Ako roky plynuli, manžel babičky ochorel a po čase umrel a ona sa musela preťahovať do domova dôchodcov. Takže ráno už nikomu nemávala, čo študenti okamžite postrehli. Keď sa to dozvedeli, rozhodli sa pre obrovské gesto vďaky a lásky pre túto starú pani. „Len som ich chcela nadchnúť. Sú to úžasné deti,“ povedala pre CBC Tinney v roku 2014.

Viac ako 400 študentov sa objavilo pred jej domov ako poďakovanie za zlepšovanie každého rána počas školy. Chceli sa s ňou s láskou rozlúčiť. Doniesli jej niekoľko kvetov a vlastne napísané transparenty. Keď sa všetky deti postavili pred jej dom, začali odpočítavať, aby sa mohli s pani Tinney rozlúčiť. „Bola som šokovaná keď som zistila, koľko detí sa chce so mnou rozlúčiť,“ povedala Tinney. Nebolo to však prvýkrát čo dostala Tinney takéto malé prekvapenie. V roku 2014 sa konalo veľké zhromaždenie na jej počesť. V 2016 k nej dokonca prišlo 20 študentov a na Valentína jej priniesli čokolády a sušienky.„Bola som vtedy veľmi šokovaná. Stále len prichádzali a prichádzali a ja som tomu nemohla uveriť,“ povedala.

Tinney sa stala dôkazom toho, že ľudia vedia prejavovať lásku a šíriť dobro. Rozhodla sa mávať z okna neznámym deťom a ani nevedela, že im zlepší každý jeden deň.

scarymommy.com

Najnovšie články