Celebrity zarábajú na sociálnych sieťach viac, než by ste čakali. Neuveríte, kto dostáva najviac, z tej sumy sa vám zatočí hlava

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Celebrity si popri filmoch či koncertoch dokážu zarobiť aj prostredníctvom sociálnych sietí. Spolupracujú totiž s rôznymi značkami a jedným príspevkom si dokážu zarobiť sumu, o ktorej sa vám ani nesnívalo. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Influencer MarketingHub, Instagram je sociálnou sieťou, ktorú značky rady používajú na propagáciu svojich produktov. A ako niečo spropagovať lepšie, než v spolupráci so svetoznámou celebritou? Hoci menší influenceri propagujú veci ako žehličky na vlasy, vysávače a iné produkty, ktoré si môžu dovoliť aj bežní ľudia, my vám teraz predstavíme tie najlepšie zarábajúce celebrity, ktorých zárobky sa pohybujú v miliónoch a dovoliť si rovnaké veci ako oni by bolo viac než finančne náročné.

10. Justin Bieber

Justin Bieber je populárny kanadský spevák, ktorý sa dostal do zoznamu, predovšetkým kvôli obrovskému počtu fanúšikov na sociálnych sieťach. V tomto rebríčku predbehol Kendall Jenner, Taylor Swift či Jennifer Lopez, ktoré skončili na ďalších priečkach.

Justin má globálnu fanúšikovskú základňu a vďaka tomu je vyhľadávaný značkami, ktoré chcú osloviť toto publikum. Za jeden príspevok zarobí približne 1 763 000 dolárov, čo je v prepočte asi 1 617 000 eur.

Príspevok, ktorý je spoluprácou a má zaň zaplatené, vyzerá napríklad takto:

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Bieber (@justinbieber)

9. Khloe Kardashian

Khloe je podnikateľka a influencerka z klanu Jenner-Kardashian. Jej sestra Kourtney sa umiestnila na 16. mieste a Kendall zas na 11. mieste. Khloe pomáhala založiť značku oblečenia s názvom Good American a je tiež zapojená do značky svojej sestry Kylie a často navrhuje niekoľko kolekcií a vôní.

Za jeden príspevok zarobí približne 1 866 000 dolárov, čo je v prepočte asi 1 711 000 eur.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé Kardashian (@khloekardashian)

8. Beyonce

Najnovšie články