Chceli ľudí zmiasť, no nepodarilo sa. Vieme, ktorá súťažiaca dobrovoľne opustí Ružu pre nevestu ako ďalšia

Dana Kleinová

Reprofoto: VOYO/TV Markíza

Ďalšia epizóda Ruže pre nevestu je za nami a opäť priniesla niekoľko zvratov. A hoci Markíza v istom smere vypočula svojich divákov, pripravila si pre nich ďalšie prekvapenie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Piata a šiesta epizóda šokovali divákov svojím prekvapivým koncom, kde opakovane zatajili, kto zo šou vypadol. Dnes už však vieme, že v Ruži už ďalej nebojujú Nicole, Dolli a Pokahontas a najnovšie sa k nim pridala aj Verona. Jedna z partií sa tak pomaly rozpadáva, no ani v tej druhej to nevyzerá ružovo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FanRuzaPreNevestu (@ruzaprenevestu_fan2)

Nastanú zmeny

Siedma epizóda so sebou priniesla aj zásadnú zmenu. Bola to totiž posledná epizóda, v ktorej súťažiace mohli získať ružu ešte pred ceremoniálom. Teraz už však rande bude len o spoznávaní a nikto si nebude môcť získať „imunitu“ prostredníctvom ruže vopred. V ohrození sú tak všetky dievčatá a o svojom osude nebudú nič vedieť až do poslednej sekundy.

Ako však predviedla Dolli v poslednej epizóde, rozhodnúť sa ísť môžu aj samy. Stačí Radkovi vrátiť ružu a zbaliť si kufre. Tento scenár sme pritom nevideli poslednýkrát, keďže ukážka ôsmej epizódy prezradila, že sa to stane znova. Opäť by tak mali odísť rovno dve dievčatá a prvou z nich by podľa divákov mala byť Anet.

Anet mala možnosť ísť s Radkom na viacero skupinových rande. V šiestej epizóde ju napríklad vzal spolu s Lucy, Veronou a Nikolettou do miestnej škôlky, kde mohli predviesť, aký majú vzťah s deťmi. „Anet je veľmi krásne dievča. Máme toho veľa spoločného, tak jej chcem venovať trošku viac môjho času,“ zhodnotil po tomto rande Radko, no ružu nakoniec venoval Lucy.

Začala strácať záujem

Najnovšie články