Neuveriteľný úspech Slovenky. Má len 13 rokov, no stála na červenom koberci Grammy so svetoznámymi hviezdami

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Mladučká Slovenka ukázala, že talent nepozná vekové hranice. Prešla sa totiž po červenom koberci v Los Angeles a objavila sa medzi svetovými hviezdami.

Článok pokračuje pod videom ↓

Slovenka menom Sarah Caroline, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Sarah C, má len 13 rokov, no už teraz má za sebou obrovský úspech. Na 66. ročníku udeľovania prestížnych hudobných ocenení Grammy sa prešla po červenom koberci a stretla sa naživo so svetoznámymi celebritami. Píšu o tom Hitky.

Foto: Profimedia

Obklopená hviezdami

Nadšená školáčka pridávala počas večera fotografie a videá z udalosti na svoj príbeh na sociálnych sieťach. Stretla hviezdy ako Miley Cyrus, Beyoncé, Duu Lipu, Billie Eilish či Taylor Swift.

„Práve som sa fotila na červenom koberci a pri mne pár metrov stála Billie Eilish. Ale ešte predtým, ako sme vchádzali ku vchodu, som priamo stretla Duu Lipu a takisto aj Taylor Swift. Takže je tu úžasne, som z toho paf, stále tomu neviem uveriť. Úžasný pocit,” prezradila Sarah vo vysielaní Fun Rádia.

Toto pritom nie je prvýkrát, čo v Amerike o Sarah počuli. Nedávno totiž vystúpila na Times Square a vyzerá to tak, že má potenciál dotiahnuť to ďaleko. V súčasnosti je jej najväčším hitom skladba Love Yourself, ktorú mala možnosť predviesť aj v Teleráne.

Najnovšie články