Lucie Bílá zverejnila nové fotografie a fanúšikovia sú nadšení. Všimli si na nich dôležitý detail

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Známa speváčka interaguje so svojimi fanúšikmi rôznymi spôsobmi. Často sa im prihovára a ukazuje momenty zo svojho života na sociálnych sieťach a ani teraz tomu nebolo inak. Fanúšikovia si však všimli podstatný detail.

Článok pokračuje pod videom ↓

57-ročná speváčka Lucie Bílá je nielen jednou z najznámejších osobností Česka, ale pomáha tiež na dobrú vec, ako sme vás informovali v článku, a populárna je aj na sociálnych sieťach. Tam zdieľa videá zo svojich koncertov, ale tiež momentky z každodenného života a práve tá najnovšia sa fanúšikom obzvlášť zapáčila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Bílá (@luciebila)

Zamilovaná ako nikdy predtým

Je to už sedem rokov, odkedy Lucie tvorí pár s fitnes odborníkom Radkom Filipim. A hoci je medzi nimi značný vekový rozdiel – 17 rokov, nevyzerá to, že by ich to nejako obmedzovalo, práve naopak. Dokonca aj fanúšikovia odkazujú Lucii, že po Radkovom boku mladne. Dôkazom sú aj najnovšie zamilované fotky z Pražského orloja, na ktorých pár zapózoval so širokým úsmevom na tvári.

„Veľmi vám to pristane. Ste najkrajší pár českého šoubiznisu,“ odkázala im jedna komentujúca. O komentáre, že im to spolu pristane, určite nemali núdzu, avšak fanúšikovia si všimli aj niečo iné.

„To šťastie v očiach oboch,“ píše ďalšia fanúšička. Druhá sa hneď pridáva: „Ste takí krásni a šťastní, je to vidieť.“ 

„Lucinka, vy len mladnete. Je vidieť, že ste spolu šťastní a stále zamilovaní,“ dodáva tretia a ďalšia súhlasí: „Lucka, vy kvitnete. Ste nádherná a vyzeráte obaja veľmi šťastne. Veľmi vám to prajem.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Bílá (@luciebila)

Najnovšie články