Barbora Švidraňová zverejnila fotku so synom, no ľudia ju začali vo veľkom kritizovať. Všetko kvôli tejto jednej veci

Lucia Horáková

Sympatická slovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová sa od mája teší zo svojho prvého dieťatka, synčeka Gabriela, ktorého má s talianskym priateľom Francescom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Novú úlohu si Basie nesmierne užíva a svoj Instagram doslova zaplavuje fotkami so synčekom, ktorý sa pre ňu stal tou najdôležitejšou osobou v živote. Fanúšikov najnovšie neukrátila ani o zábery z cesty do Anglicka, na ktorú sa vybrala spolu s Gabrielom a prihovára sa z tadiaľ takmer každý deň.

Jedna fotka však natoľko zaujala jej sledovateľov, ktorí rozprúdili búrlivú diskusiu a herečku začali vo veľkom kritizovať.

„Dnes sa môjmu malému virtuózovi veľmi páčila prehliadka na najstaršej hudobnej univerzite v Anglicku! Pozorne počúval Haydna aj Mozarta na origináloch starých 200 rokov… Úžasný deň! Som šťastná, že má pozitívny vzťah k hudbe, bolo to veľmi obohacujúce,“ napísala Barbora k peknému záberu, pričom na fotke stála pri klavíry a synčeka mala uloženého v nosiči.

Práve to sa nepáčilo ženám na Instagrame a patrične vyjadrili pohoršenie. Podľa nich má byť malé dieťatko umiestnené v nosiči tvárou k matke, nakoľko v opačnej pozícii môže trpieť jeho telíčko a nie je to pre neho pohodlné. Odporučili jej konzultovať to s fyzioterapeutom a nie s predavačkou v obchode.

Barbora sa k tomu vyjadrila prostredníctvom ďalšej fotky, na ktorej je už Gabriel otočený v správnej polohe.

„Máme za sebou krásne zážitky, aj keď cestovanie po preľudnenom meste s malým dieťaťom nie je najjednoduchšie. Preto by som rada upokojila všetky pohoršené mamičky, tvárou dopredu ho nosím minimálne, lebo môj Gabriel je nenormálne zvedavý a keď nevidí, čo chce, tak to dáva hlasno najavo. Nešatkujem, pretože malý v šatke nevydrží ani 5 minút a vzpiera sa. A také stresy mu robiť nebudem. Tento nosič zvláda perfektne, postupujem podľa original návodu (nie podľa pani predavačky) a sme obaja spokojní. Kočík je absolútne nepraktický do londýnskeho metra, nedostaneme sa s ním komfortne všade, kde momentálne potrebujeme, navyše keď sa často presúvame aj s kuframi. Takže sa tu upokojíme všetci, hej…?“ Napísala herečka k fotke, čím chcela ukľudniť búrlivú diskusiu a zároveň dala veci na pravú mieru.

View this post on Instagram

🎶📚🇬🇧 Dnes sme opustili môj milovaný Londýn, kde sme vrámci projektu INSTUDY pre @postova_banka navštívili dve úžasné univerzity – KING’S COLLEGE a ROYAL ACADEMY OF MUSIC. Máme za sebou krásne zážitky, aj keď cestovanie po preľudnenom meste s malým dieťaťom nie je najjednoduchšie. Preto by som rada upokojila všetky pohoršené mamičky, tvárou dopredu ho nosím minimálne, lebo môj Gabriel je nenormálne zvedavý a keď nevidí, čo chce, tak to dáva hlasno najavo. Nešatkujem, pretože malý v šatke nevydrží ani 5 minút a vzpiera sa. A také stresy mu robiť nebudem. Tento nosič zvláda perfektne, postupujem podľa original návodu (nie podľa pani predavačky) a sme obaja spokojní. Kočík je absolútne nepraktický do londýnskeho metra, nedostaneme sa s ním komfortne všade, kde momentálne potrebujeme, navyše keď sa často presúvame aj s kuframi. Takže sa tu upokojíme všetci, hej…? 😂✌️ Skúste si radšej s nami užívať naše zážitky z tohto krásneho poznávacieho výletu. Dnes sme prišli do OXFORDu, a ja sa už teším na zajtra, pretože máme naplánovaný krásny program. Ak ste už začali premýšľať nad šetrením na vzdelanie pre vašu ratolesť, všetky info nájde v linku v mojom BIO, alebo v instastories! Dobrú noc! 🤗❤️😘 #londonbaby #londoncalling #lovelondon #university #postovabanka #setreniepredeti #setrenienavzdelanie #INSTUDY #projekt #exploreeverything #littletraveler #babyboy #mybaby #travelwithbaby

A post shared by BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ (@_basie_) on

Pozri aj: AKTUÁLNE: Známa speváčka skončila v nemocnici. Závery lekárov sú jasné, trpí psychickými problémami

Lucy

Najnovšie články