Nový trend vzbudzuje odpor, ľudia sú zhrození. Ženy používajú lepidlo, aby ich pery vyzerali plnšie

Kristína Hagarová

Foto: twitter (Shafeeq)

Niektoré nové trendy naozaj neviete pochopiť. Ženy majú veľmi často potrebu na sebe niečo zmeniť a práve to občas vyústi do niečoho bizarného. O jednom z takýchto prípadov informuje aj portál Ladbible.

Bizarný nový trend spočíva v tom, že si ľudia prilepujú hornú peru na pokožku pod nosom, aby vytvorili efekt plnších pier. Mnohé ženy si dávajú zväčšovať pery, pretože majú pocit, že tie ich sú veľmi úzke. Dá sa to vytvoriť aj veľmi decentne, že si človek ani nevšimne, že sa na vás niečo zmenilo.

Prilepená pera

Občas to však vyústi aj do toho, že vaše pery vyzerajú, ako keby vás dopichali včely. Na Twitteri dokonca jedna žena zverejnila video, na ktorom používa lepidlo. Nie je jasné či to myslela ako vtip, no napriek tomu to mnohé ďalšie ženy skúšajú a neuvedomujú si riziko, ktoré to môže mať.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Flitwick Town FC (@flitwicktownfc),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Евгения Геращенко (@ev_geraschenko),

Aká je cena za krásu?

Problémom je samozrejme lepidlo, ktoré môže spáliť pokožku, spôsobiť vyrážku a rôzne iné veci. Napriek tomu, že by sa lepidlo malo samo po niekoľkých dňoch rozpustiť, určite to nie je bezpečné a tomuto trendu by ste sa mali vyhnúť. Mnohé mladé ženy sa nechajú zlákať rôznymi zvláštnymi trendami, ktoré nielen, že nevyzerajú dobre, ale zároveň sú potenciálne nebezpečné.

Čo si o tomto zvláštnom trende myslíte vy?

0
Komentovať