Chcete mať 100% istotu, že ste s tým správnym mužom? Toto je 12 znamení, ktoré sú dôkazom toho, že vás muž naozaj miluje

Zuzana Fulopova

Naozajstná láska si nevyžaduje dôkazy, alebo sľuby. Ak vás niekto ľúbi takú aká ste, nie len že to cítite srdcom, ale aj vidíte očami. Ak si však napriek tomu stále kladiete otázku, či vás partner skutočne ľúbi, prinášame vám 12 znakov, ktoré sú neklamným znakom o tomto fakte.

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay

# 1 Delí sa s vami o jedlo

Veľa ľudí nemá rado, keď im niekto berie kúsky jedla z taniera, hoci len na ochutnávku. A najme muži. Preto ak vášmu partnerovi nevadí, keď mu ujedáte z taniera jedlo bez opýtania, alebo vás dokonca sám začne kŕmiť na verejnosti, je to dobrý znak toho, že vás ľúbi.

# 2 Zanecháva vám hlasové správy

pixabay

Určite sa mnohým z vás stalo, že ste inak pochopili textovú správu, ako bola myslená. Tým, že nevidíme a nepočujeme dotyčného, stáva sa takáto správa neosobná. Naopak hlasová správa sa dotkne vášho srdca oveľa viac, pretože počujete intonáciu hlasu vášho milého. Navyše si pri jej nahrávaní musel nájsť čas a miesto, kde nebol rušený, preto si môžete byť istá, že je to láska.

# 3 Necháva svoj mobil bez dozoru

Dnes sa nemusíme báť narušenia súkromia, pretože už existujú mobilné telefóny, ktoré majú ochranné prostriedky v podobe hesla, odtlačkov prsta, či tváre. Ak však napriek tomu váš partner necháva telefón odblokovaný, číta a píše pri vás sms, alebo vám dokonca nemá problém dať svoj telefón, je to znak dôvery a lásky.

# 4 Skúša s vami nové veci

pixabay

Ak sa partner skutočne zaujíma o vás, tak sa bez problémov zúčastní aj vašich voľnočasových aktivít. Dokonca je ochotný s vami zdieľať čo najviac času pri nových veciach, ktoré ešte nerobil, ako je napríklad kurz varenia, tanca, či jazdy na koni.

# 5 Prekvapí vás odkazmi a darčekmi

Darčeky na narodeniny, meniny alebo výročia sú samozrejmosťou, ale ak vás prekvapuje malými pozornosťami v bežný deň v podobe lístka vo vrecku s vyznaním lásky, odkazmi na zrkadle v kúpelke, alebo vašou obľúbenou čokoládou vedzte, že vás naozaj miluje.

# 6 Zmenil svoje návyky

Každý nový vzťah je aj o prispôsobovaní sa a určitých zmenách. Tým nemáme na mysli zmenu svojej osobnosti, ale o snahu byť tou najlepšou verziou seba samého. Teda ak váš partner je schopný vstať skôr napriek tomu, že je nevyspatý len aby bol s vami, vedzte, že mu záleží na vás.

# 7 Zdieľa s vami aj aktivity, ktoré nemá rád

Ak sa váš partner aktívne zúčastňuje aktivít, ktoré nemá rád, určite to nie je len tak. Napríklad pre mužov to môže byť nakupovanie, ktoré môže trvať aj niekoľko hodín. Ak sa obetuje a absolvuje s vami túto perepúť, dokonca vám aj niečo kúpi, je to neklamný znak, že vás ľúbi.

# 8 Vyberá si rozhovor, nie ticho

pixabay

Ak nám je s niekým dobre, sme s ním radi aj keď nemáme čo povedať. Ak však príde búrlivé obdobie a váš partner sa nevyhýba konfrontácii, ale uprednostní dialóg miesto ticha, alebo nebodaj úteku, určite mu záleží na vašom vzťahu.

# 9 Je hrdý na to, že ste spolu

pixabay

Ďalším neklamným znakom lásky je hrdosť na to, že je s vami. Hrdo vás predstavuje rodine, priateľom, kolegom, dokonca o vás všade rozpráva, zdieľa vaše spoločné fotky na sociálnych sieťach, či vás neprestajne drží za ruku aj pri stretnutí s niekým.

# 10 Keď ho najviac potrebujete, stojí pri vás

Život nie je len o krásnych momentoch, ale aj o ťažkých. Ak sa  napríklad počas vašej choroby stará o vás a popri tom nemá problém prevziať aj povinnosti, ktoré inak zastávate vy, našla ste si tú správnu osobu.

# 11 Počúva vaše rady

Všetky z nás chcú partnera, ktorý je ochotný nás počúvať a zaujíma sa o naše názory. Ak viete, že takého človeka máte pri sebe, a dokonca vás niekedy aj požiada o radu a názor, určite vás miluje.

# 12 Často sa vás dotýka, bozkáva a dokonca aj hryzie

pixabay

Je vedecky dokázané, že nie len dotyky a bozky, ale aj pohryzenie je znak lásky. Ak sa vás partner často snaží dotýka, často vás bozkáva a dokonca aj sem tam pohryzkáva, je to znak hlbokého vzťahu.

Podľa čoho ste zistili, že vás partner miluje? Podeľte sa s nami o svoj príbeh v komentároch.

Pozri aj: Nie je to ani krásna tvár či vypracované svaly. Najnovšia štúdia odhalila, čo je pre ženy na mužoch najpríťažlivejšie

                                                                                                                           Zuzu, brightside.me 

Najnovšie články