Čistá domácnosť bez námahy. Stavte na užitočných pomocníkov za skvelé predvianočné ceny

PR článok

foto: Xiaomi Slovensko

Vybrali sme niekoľko Xiaomi produktov, ktoré sú inovatívne, praktické a teraz vo zvýhodnených cenách.

Na vianočné upratovanie sa tešíte? Niekto až tak nie. Pre toho príde vhod pomôcť si robotickým vysávačom, ktorý nielen vysáva, ale aj utiera podlahu, a to dokonca od zaschnutých a odolných nečistôt. Nový Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro je vybavený pokročilým rozpoznávaním svojho okolia, takže nikdy nezablúdi ani nespadne zo schodov. Po namapovaní obydlia vie rozoznať jednotlivé miestnosti a vy si tak pomocou aplikácie viete plánovať upratovanie do najmenšieho detailu. Profi robotický vysávač a mop teraz zoženiete za 409 eur.

foto: Xiaomi Slovensko

Máte radosť z neustále čistej podlahy, ale času už menej? Hlavne počas vianočných zhonov ozaj nie je toľko príležitostí na pravidelné vysávanie odrobiniek alebo opadaného ihličia z vianočného stromčeka. Aj na takéto príležitosti sú robotické vysávače ako stvorené. Mi Robot Vacuum-Mop 2 je navyše dôkazom toho, že futuristický pomocník do domácnosti nemusí až tak zaťažiť rodinný rozpočet. Pritom sa o nečistoty stará nekompromisne.

foto: Xiaomi Slovensko

So sacím výkonom 2 700 Pa si poradí s prachom, zvieracími chlpmi a aj ťažším neporiadkom na tvrdej podlahe aj kobercoch. Vynovená navigácia mu pomáha presne sa orientovať v každej domácnosti. V mobilnej aplikácii si vytvorí mapu priestoru a vy mu určíte, kedy má vysávať v obývačke a kedy zas utierať podlahu v kuchyni. Podporuje tlakové stieranie s elektricky dávkovanou vodou, ktorá na jedno naplnenie vydrží na zhruba 150 štvorcových metrov. Pri ozaj veľkých bytoch sa vráti do nabíjacej stanice a potom automaticky pokračuje  v upratovaní. Tento robotický pomocník stojí 299 eur.

foto: Xiaomi Slovensko

Občas je nevyhnutné sa o prach a nečistoty postarať ručne. Hlavne na nedostupných miestach ako sú pavučiny v rohoch izieb, prach na žalúziách, omrvinky a nečistoty na pracovnom stole alebo v aute. Mi Ručný vysávač Light je vždy poruke. Jeho hmotnosť je len 1 200 gramov, takže sa s nim veľmi ľahko manipuluje. Aj napriek tomu je vybavený dostatočne silným motorom a sacím výkonom. Ide o bezkefový motor, ktorý dokáže batéria poháňať 45 minút pri bežnom výkone alebo 13 minút pri maximálnom. To je dostačujúci čas na povysávanie celého auta alebo sedačky plnej mačacích chlpov. Nečistoty zachytáva cyklónový a HEPA filter a potom sa jednoducho vyprázdňujú z nádoby. V balení je okrem samotného vysávača aj predlžovacia rúra, elektrická kefa na podlahu, dva nástavce a praktický napájací adaptér vo forme držiaka na stenu. To všetko vo vianočnej akcii za 76 eur.

Inšpirovali sme vás? Navštívte oficiálne kamenné predajne Xiaomi alebo www.mi-store.sk a vyberte si vysnívaný darček pre vašu rodinu a blízkych. Od 5.12. do 18.12. prebieha vianočná akcia, kde vyberiete skvelé darčeky pre všetkých členov rodiny.

PR článok Mi STORE

Najnovšie články