Svetoznámy herec Richard Gere predáva svoj dom. Keď uvidíte tú nádheru, budete ho chcieť tiež

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Podľa Profimedie herec Richard Gere predáva svoj rozsiahly areál v Pound Ridge v New Yorku za 28 miliónov dolárov. Trojposchodová hlavná rezidencia s 19 izbami meria viac ako 11 600 štvorcových stôp a má celkom osem spální, deväť krbov, deväť kúpeľní a niekoľko toaliet.

Spolu s oplotenými výbehmi, kľukatými záhradami, zvlnenými kopcami pretkanými jazdeckými chodníkmi a hustými porastmi starých stromov patrí k početným vonkajším zariadeniam komplexu aj súkromný rybník s piesočnatou plážou, bazén obklopený trávnikmi a veľké futbalové ihrisko.

Krásny pozemok

Ako uvádza portál Dirt, pozemok je ukrytý v listnatej vidieckej uličke, leží asi hodinu jazdy od Manhattanu. Päť štruktúr komplexu je rozmiestnených po celom pozemku a predstavuje nenápadnú novoanglickú estetiku, ktorá je príjemná a trochu rustikálna. Vnútorné priestory sú luxusné a pohodlne zariadené.

Súčasťou je ihrisko aj bazén

Trojposchodová hlavná rezidencia s 19 izbami má rozlohu viac ako 11 600 štvorcových stôp a celkovo má osem spální, deväť krbov, deväť kúpeľní a pár toaletných miestností. Nachádza sa tu aj niekoľko vedľajších rezidencií. Súčasťou je aj súkromný rybník s piesočnatou plážou, pobrežným pavilónom, bazénom, trávnikmi a futbalovým ihriskom. Richard Gere spolu so svojou ženou odišli do neďalekej, rovnako bohatej a nádherne arkádovej komunity North Salem, kde sa usadili v aristokratickom gruzínskom dome z červených tehál postavenom v 30. rokoch 20. storočia.