Dara Rolins ukázala postavu v plavkách a ľudia neveria vlastným očiam. Týmto fanúšikom vyrazila dych

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (dararolins_vermi)

Dara Rolins sa len pred niekoľkými dňami stala terčom kritiky, keď sa rozhodla, že na Silvestra odcestuje spolu s dcérou Lolou do Spojených arabských emirátov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Mnohí ľudia ju kritizovali za to, že sa správa nezodpovedne, keď sa rozhodla vycestovať, no ona sama v príspevku na Instagrame vysvetlila prísne opatrenia, ktoré cestu sprevádzajú a aj to, čo všetko musela absolvovať. „Zdravíme všetkých z UAE. Tých, ktorých to zaujíma , aj tých, ktorým je to, kde som úplne jedno. Pár info pre tých, ktorí s tým majú problém a považujú to za… povedzme nerozvážne, ale hlavne pre vás, ktorí sa na to pýtate.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Nezodpovedný môžete byť aj doma

Ak chcete vycestovať do Emirátov, pripravte sa na to, že vás budú trikrát testovať. Z toho 2x zaDara. Že je odo mňa nezodpovedné v tejto dobe cestovať? To je dosť relatívne, s prihliadnutím na to, že nezodpovedný môžete byť úplne rovnako doma, ako kdekoľvek inde. A špeciálne tu, kde je disciplína a dodržiavanie pravidiel S aj BEZ covidu úplnou samozrejmosťou a tak zásadné. To, že si vás pretestujú aj oni, som už spomenula.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Trikrát testovanie

Raz na ICH letisku hneď po prílete a AJ pri odlete. Presnejšie- o ten posledný test sa musíte postarať vy, ideálne deň pred odletom, na nejakej najbližšej klinike (mimo test z domova, ktorý majte stále pri sebe, vytisknutý, ten za ktorý JEDINÝ zaplatíte). Teplotu vám merajú pri vstupe do obchoďáku, buď osobne, na zápästí alebo špeciálnou kamerou s obrazovkou, ku ktorej vás navedie ulička alebo sekuriťák pri vstupe.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Ľudia sú prekvapení

Rúško si dávate dole LEN keď jete alebo pijete kávu, rovnako ako ja, na predošlej fotke, kedy sa mnohí pohoršovali nad mojim nezodpovedným konaním. Neviem jak vy, ale dávam si ju dole aj u nás doma. A pokiaľ ide o ostatné možnosti a atrakcie TU, všetko sa tak nejak dá, i keď s množstvom obmedzení. Čo je však v mojom, našom prípade podstatné: nelietame sem za atrakciami. Been there, done that. Máme tu kúsok od pláže dom, takže si užívame viacmenej „seba“ a pohodu. Vystačíme si a fakt sa nenudíme.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Mnohí fanúšikovia jej posielali pozdravy a písali, nech si z takýchto poznámok vôbec nič nerobí. Zaujala ich však aj fotografia v plavkách, ktorú zverejnila pred niekoľkými dňami. Dara je svojou pestovanou postavou známa, no napriek tomu všetkým vyrazila dych. Je neuveriteľné, že má 48 rokov.