Na sociálnych sieťach ju sledovalo desaťtisíce ľudí. Vo veku 22 rokov zomrela známa influencerka

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (annabelle_ham)

22-ročná známa influencerka z Atlanty, Annabelle Ham, ktorú na sociálnych sieťach sledovalo desaťtisíce ľudí, náhle zomrela. Osudným sa jej stal epileptický záchvat.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informovali o tom jej rodičia prostredníctvom Instagramu. Annabelle mala len 22 rokov a na Instagrame mala viac ako 79-tisíc sledovateľov. Na YouTube viac ako 80-tisíc a na TikTok-u zase 36-tisíc. Jej sociálne siete sa zameriavali na krásu, dovolenky a rôznu zábavu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Annabelle Ham (@annabelle_ham)

Náhle úmrtie zasiahlo rodinu a fanúšikov

Annabelle študovala na univerzite a náhle úmrtie zarmútilo jej rodinu, ale aj jej fanúšikov. „Píšeme to s ťažkým srdcom… Annabelle mala epileptický záchvat a odišla do neba. Dlho s tým bojovala a chcela zvýšiť povedomie o tomto ochorení, čo na jej počesť urobíme my,“ napísali rodičia v rámci príspevku na jej instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Annabelle Ham (@annabelle_ham)

„Annabelle bola krásna a inšpiratívna, život žila naplno. Každého, koho stretla, inšpirovala svojou energiou a svetlom, ktoré v nej žiarilo. Bola a navždy bude veľmi milovaná,“ napísali rodičia. Zároveň dodali, že prosia o pokoj v ťažkom období a veria, že im to umožní spracovať tragédiu v kruhu rodiny. Zároveň oznámili, že jej účty na sociálnych sieťach využijú na zdieľanie toho, čím všetkým si prešla.

Najnovšie články