Uhorkovo-ananásový detox: Len 2 poháre tohto smoothie spôsobia, že po týždni si budete musieť zužovať nohavice

Lucia Mužlová

Zvyknete si na raňajky alebo na desiatu pripravovať ovocné alebo zeleninové smoothie? Takýto nápoj je nielen príjemným osviežením, no je to rýchla forma raňajok a dokonalá pochúťka ak držíte napríklad diétu a chcete namiesto chlebíku so šunkou zaradiť do jedálnička niečo ľahšie a zdravšie. Ak by sme vám mali odporučiť jednu kombináciu, ktorá funguje zároveň ako tukožrútsky nápoj, vybrali by sme kombináciu: ananás, uhorka, jablko a pomaranč.

Ak máte pocit, že sú vaše črevá a metabolizmus ešte stále po zime spomalené, tento nápoj by ich mohol opäť prebrať k životu. Po 7 dňovom pití zabudnete, čo je to mať ťažký pocit v žalúdku a problém s vyprádzňovaním. Navyše- chutí skvelo.

Na dva poháre budeme potrebovať:

70 gramov ananásu

1 uhorku

1 jablko

1 pomaranč

Postup:

View this post on Instagram

NEW! CUCUMBER SMOOTHIES are my new thing. Link to recipe in bio: www.norefined.com/blog/cucumbersmoothie In the gym where I'm going to, they serve water with slices cucumber. I really like that but I never blended a whole cucumber into my #smoothies. Adding #cucumber to your smoothies make them very refreshing and reduces its sugar content as you will use less fruits which are higher in sugars than cucumbers. TIP! . . . #norefined #veggiesmoothies #vegetablesjuice #cucumbersmoothie #komkommer #komkommersmoothie #wholefoodsvegan #freshfood #nevernoteating #eatvegan #foodinspo #greenfood #healthyfood #powerfood #eatsmart #veggielover #whatveganseat #greenfridge #veganfitfood #veganfit #fitvegan #veganstrong #veganhealth #plantaardig #gezond #gezonderecepten #biologisch #natuurlijk

A post shared by NoRefined by Lieneke van Hoek (@norefined) on

Ovocie aj zeleninu si umyjeme a očistíme. Uhorku necháme so šupkou a rovnako aj jablko. Všetko spolu rozmixujeme v mixéri. K zelenine a ovociu pridáme ešte pohár vody a môžeme napríklad aj lyžičku chia semienok. Ak máte doma aloe vera, šup tam s ním.

Ak chcete podporiť funkciu čriev, pite toto smoothie dvakrát denne. Nezabúdajte na pitný režim a dostatok pohybu. Aj ten totiž črevám pomáha.

Pozri aj: S touto pomarančovou diétou sa mi podarilo za týždeň schudnúť až o 2 veľkosti. Nafúknuté brucho je preč a oblečiem aj nohavice, ktoré som nezapla

Lucia M.

0
Komentovať