Do Let’s Dance mieri ďalšia špeciálna porotkyňa. Tentoraz ňou bude bývalá víťazka tejto šou, fanúšikovia sa potešia

Dana Kleinová

Foto: Instagram (letsdance.markiza)

Tanečná súťaž začala a nielenže svojich divákov hneď na začiatku prekvapila lámačom sŕdc z telenoviel, ktorý zasadol na porotcovskú stoličku, ale vyzerá to tak, že sa každý týždeň môžeme tešiť na hosťujúcich porotcov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Minulý týždeň to bola Petra Polnišová, kto zasadol do poroty a hodnotil výkony tanečníkov. Tento týždeň sa opäť môžete tešiť na špeciálnu porotkyňu, ktorá si súťaž tiež kedysi sama vyskúšala a nielen to – v roku 2010 Let’s Dance sama vyhrala po boku tanečníka Petra Modrovského.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Na návrat sa teší

Ako informoval portál Markíza, tretie kolo Let’s Dance bude v štýle muzikálov, a tak je len logické, že na porotcovskú stoličku zasadne talentovaná speváčka. Nela Pocisková vyhrala 4. sériu tejto tanečnej šou a teraz dostane príležitosť tanečné výkony hodnotiť.

„Neskutočne sa teším, že sa vraciam do tohto krásneho projektu. Nemôžem uveriť, že to bolo tak dávno, ale dodnes mám úžasné spomienky aj na partiu, aj na tú trému pred každým tancom. Je to nádherná šou, lebo spoločenský tanec je o estetike a tá nepustí, teším sa na všetky komplimenty, ktoré budem hádzať mojim kolegom a kamarátom, ktorí podávajú skvelé výkony a najmä viem, čo to všetko obnáša a viem, do čoho išli,“ prezradila Nela k svojmu účinkovaniu.

Najnovšie články