Eva Longoria má pred 50-tkou a telo by jej mohli závidieť aj 20-ročné. Toto je jej trik na dokonalú postavu

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Eva Longoria patrí k jedným z najpopulárnejších a najkrajších herečiek. Tento týždeň ju fanúšikovia a fotografi zachytili na pláži v Marbelle v Španielsku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Hola, 47-ročná herečka Eva Longoria si so svojimi priateľmi a rodinou užíva dovolenku v Španielsku. Odfotili ju, ako si užíva slnečný deň so svojím 4-ročným synom Santiagom, ktorého má so svojím manželom Josém.

Ukázala postavu v plavkách

Herečka, ktorú väčšina ľudí pozná zo seriálu Zúfalé manželky, mala na sebe jednodielne plavky Davis austrálskej značky Myra Swim. Eva vyzerala nenútene a prirodzene spojila plavky s veľkými okrúhlymi slnečnými okuliarmi a bielym klobúkom. Doplnila ich zlatými šperkami, pár náramkov a náhrdelníkom.

Foto: profimedia

Mnohých však hlavne zaujala jej postava, ktorá je naozaj perfektná. Nemá to však nič spojené s genetikou, Eva Longoria na sebe poriadne maká a v niekoľkých rozhovor povedala, že cvičí takmer každý deň. Za jej obľúbené cvičenia označila hlavne trampolíny, na ktorých cvičí minimálne 30 minút denne.

Čo je tajomstvo jej postavy?

Kombinuje ich tiež so silovým tréningom a samozrejme, dáva si pozor na svoju stravu. Ako uvádza portál Prevention, Eva Longoria praktizuje prerušovaný pôst. Jedáva medzi 11.00 a 19.00 a väčšinou ráno pred každodenným hodinovým cvičením pije len čiernu kávu. Potom nasledujú raňajky, vaječné bielka s avokádom, obľubuje tiež rybu alebo kura so zeleninou.

Foto: profimedia

Na večeru sa zase sústredí na bielkoviny a zeleninu. Niekedy si však napríklad dá výdatnú polievku. Eva Longoria neholduje dezertom a sladkému, ale rada si dá pohár vína.

1
Komentovať