Farba vášho domu o vás prezrádza viac, než si myslíte. Z nášho článku sa dozviete viac o vašej osobnosti

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Či už sa riadite módnymi trendmi, alebo jednoducho vsádzate na bezpečnosť, farba vášho domu o vás veľa prezrádza. 

Ak ste ako dieťa často cestovali autom a spoza okien sledovali domy rôznych farieb, možno ste sa niekedy zamysleli nad tým, podľa čoho si daní ľudia vybrali farbu náteru. Ako píše portál Apartment Therapy, táto voľba nikdy nie je len tak náhodná, hoci si to možno plne neuvedomujeme. Náter vášho domu o vás totiž prezrádza oveľa viac, ako si myslíte a perfektne odráža vašu osobnosť.

Červený dom

Máte radi klasiku.

To, že ste fanúšikom klasického dizajnu, neznamená, že ste nudní. Váš sýtočervený domov je toho dôkazom. Presne viete, čo sa vám páči a držíte sa toho. To je dôvod, prečo vás to tiež ťahá k starožitnostiam – ten vintage konferenčný stolík vo vašej obývačke má čaro, to áno, ale tiež pripomína jednoduchšie časy, keď nebolo vždy potrebné urobiť toľko rozhodnutí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Elin Lannsjö (@elinlannsjo)

Žltý dom

Ste energickí.

Zakaždým, keď ste sa rozhodli presťahovať, či už do nového bytu alebo do svojho prvého domu, hľadali ste domov, ktorý vyžaruje zábavnosť. Iste, všetci v televíznych reláciách o prerábkach domov vyzerajú, že sa pri tom zabávajú, ale vy celý tento proces milujete ešte o niečo viac. Narodili ste sa s nekonečnou energiou a teší vás zdieľanie tejto energie s ostatnými na stretnutiach, ktoré ste naplánovali. Sú to veselé a zábavné večierky, presne ako váš slnečný žltý príbytok.

Sivý dom

Poznáte trendy a ste vždy štýloví.

Radi sledujete trendy bytového dizajnu, aj keď ich vo svojom dome vždy nepoužívate. Napriek tomu nemožno poprieť, že sivá je v dnešnej dobe obľúbeným vzhľadom a vy ste sa s tým hneď stotožnili. Zároveň radi vynikáte, a keď ste videli, že všetky domy na vašej ulici majú pastelový náter, rozhodli ste sa odlíšiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasper Custom Homes (@builtbyjasper)

Biely dom

Ste tradične založení.

Súhlasíte s tým, že tradícia existuje z nejakého dôvodu. Biela farba domu napríklad s čiernymi okenicami je podľa vás nadčasová. Ale to, čo naozaj milujete na tomto vzhľade, je to, aký je jednoduchý. Keď biely náter stratí svoju žiarivosť, je čas na nový náter. Žiadne vymýšľanie, len jednoduchosť, ktorá sa dá kedykoľvek bez problémov obnoviť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RAY BOOTH DESIGN (@rayboothdesign)

Tehlový dom

Najnovšie články