Fotografia bábätka na matkinom bruchu po cisárskom reze obletela celý svet. To, čo sa za ňou, je to najkrajšie posolstvo!

Lucia Mužlová

Tehotenstvo, pôrod a neskôr výchova dieťaťa je asi tá najkrajšia vec v živote ženy. Fotografka Helen Aller z Guernsey (Veľká Británia – pozn. redakcie) zachytila túto intímnu fotografiu mamičky a jej len 3-dňového synčeka po cisárskom reze. Mamička, ktorej meno nie je zverejnené, bola rozhodnutá pre prirodzenú cestu pôrodu, no kvôli komplikáciám musela podstúpiť cisársky rez, aby zachránila život svojmu dieťatku.

Článok pokračuje pod videom ↓

„Najväčší strach som mala práve z toho, že budem musieť podstúpiť cisársky rez. Bola to moja nočná mora. Nakoniec to zachránilo život mne aj môjmu synčekovi“, hovorí mamička.

EDIT: I didn't expect this image to reach so far. I understand everyone has their own opinion which they are entitled…

Gepostet von Helen Carmina Photography am Dienstag, 11. August 2015

„Je neuveriteľné koľko žien sa hanbí za svoju jazvu po cisárskom reze. Nie vždy si uvedomujú, že to bol krok, ktorý bol potrebný na to, aby prežili oni a ich potomkovia“, povedala Helen.

Aké máte skúsenosti vy? Ste hrdé na to, že ste matky, alebo aj vy svoje jazvy pred svetom radšej skrývate? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Pred smrťou stihol chorý chlapček povedať svojej mame tie najkrajšie posledné slová. Od dojatia som sa rozplakala

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), boredpanda.com