Harryho a Meghan zaradili medzi 100 najvplyvnejších osobností. Ľudí však zaujali ich najnovšie fotky, kritike sa nevyhli

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Kým v Británii ich popularita prudko klesá, zdá sa, že v USA sa im nadmieru darí. Podľa tohtoročného zoznamu Time sa zaradili medzi 100 najvplyvnejších osobností.

Ako uvádza portál Town and Country, princ Harry a Meghan Markle sa zaradili medzi najvplyvnejšie osobnosti sveta. Objavili sa tiež na obálke magazínu, čo sa stalo prvý raz, odkedy oficiálne opustili kráľovskú rodinu. Harry a Meghan sú tento rok ocenení v kategórii „Ikony“ a o ich vplyve povedal pár slov šéfkuchár, humanitárny pracovník a zakladateľ World Central Kitchen José Andrés.

Práca, ktorá nie je jednoduchá

„Pustiť sa do práce nie je jednoduché pre vojvodu a vojvodkyňu, ktorých sláva celkom popálila. Bolo by pre nich oveľa bezpečnejšie užívať si ich šťastie a len mlčať. Ale to nie je to, čo Harry a Meghan robia a ani to, akí sú,“ povedal. Zároveň vystihol ich charitatívnu prácu a spoluprácu s rôznymi organizáciami, aby ľuďom vo svete pomohli. Ich najväčšou zbraňou je podľa neho súcit.

Kráľovská rodina sa v zozname objavuje

Hoci sú Harry a Meghan jedinými členmi kráľovskej rodiny, ktorí sa tento rok objavili v zozname, nie je to prvý raz, čo sa do neho zaradili členovia monarchie. V tomto zozname sa už objavili aj William a Kate, kráľovná Alžbeta, ale napríklad aj sestra Kate Middleton, Pippa.

Opäť množstvo kritiky

Hoci je to pre Harryho a Meghan obrovský krok, objavilo sa aj množstvo kritiky. Pre tento raz sa do centra pozornosti dostali hlavne fotografie, ktoré s ocenením súvisia. Harry a Meghan sa nechali vyfotiť vo svojom domove v Montecito, no ľuďom neuniklo hneď niekoľko detailov. Mnohí povedali, že Meghan je príliš vyretušovaná, nemá na tvári ani jednu vrásku a má neprirodzene veľa vlasov. Podobne aj pri Harrym komentovali, že mu vlasy museli dorobiť.

Taktiež mnohí okomentovali, že Harry vyzerá veľmi smutne a že Meghan ho dostala úplne do úzadia, pričom ona vyzerá ako silná žena, ktorá všetkému velí. Zdá sa však, že čokoľvek Harry a Meghan urobia, ocitnú sa pod paľbou kritiky veľkého množstva ľudí. Aj ocenenie však hovorí o tom, že sa im v ich práci darí a že to, čo robia, robia veľmi dobre.

0
Komentovať