Je ako jeho matka. Detail, ktorý ukazuje, že William sa na princeznú Dianu podobá viac, než by ste si mysleli

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Často sa veľa rozpráva o tom, ako je princ Harry podobný svojej matke, zosnulej princeznej Diane. Hovorí sa o tom, že ich osobnosti sú podobné, ale tiež aj istá fáza rebélie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Vôbec sa nehovorí o tom, že práve princ William má zo svojej matky oveľa viac, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Práve portál She Knows sa rozprával s jedným z kráľovských zdrojov, ktorý tvrdí, že William zdedil po svojej matke oveľa viac, ako sa na prvý pohľad zdá a sú to práve jeho osobnostné vlastnosti vlastnosti.

Obrovská podoba

Bývalý tréner princeznej Diany, Stewart Pearce povedal, že vidí obrovskú podobnosť medzi Williamom a jeho matkou. Hoci všetci hovoria o tom, že dedičstvo drží práve Harry svojou charitatívnou činnosťou, ale aj odchodom z kráľovskej rodiny, Stewart išiel trochu hlbšie a svojím vyjadrením prekvapil množstvo ľudí. Najväčšia podobnosť medzi Williamom a Dianou je práve v rodičovstve.

Je úžasným otcom

V tom, ako sa venuje svojim deťom, je vidieť práve vplyv a povahu jeho mamy, ktorá svoje deti nadovšetko milovala. Mnohí ľudia uznali, že to je jeden z najkrajších komplimentov, aké mohol William dostať. Verejnosť mohla vidieť, ako sa William snažil chrániť svojho najstaršieho potomka Georga, aby sa uistil, že nebude príliš skoro cítiť tlak z toho, že je následník trónu. To je veľký rozdiel od toho, ako ho vychovával jeho otec, princ Charles. Práve iný spôsob výchovy ľudia považujú za ten najkrajší spôsob, ako si uctiť Dianu a jej dedičstvo.