Je ako jej mama! Ľudia si všimli milý detail, ktorý princezná Charlotte odkukala od Kate a sú nadšení

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Je ako jej mama! Princezná Charlotte sa na videu, ktoré sa stalo na TikToku a Instagrame virálne, podobá až neuveriteľne na svoju mamu, vojvodkyňu Kate.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Hello Magazine, v úchvatnom videu, ktoré vytvorili fanúšikovia, sa vojvodkyňa Kate počas videohovoru hrala so svojím vrkočom, keď sa rozprávala s pedagogickými zamestnancami.

Jeden z fanúšikov si všimol, že Charlotte robí presne to isté. V septembri 2019 si dievčatko, ktoré malo vtedy štyri roky, nervózne krútilo vlasmi počas prvého školského dňa. Tieto dva momenty zlúčili do klipu a fanúšikovia sociálnych sietí sú nadšení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený HELLO! Magazine (@hellomag)

Zaujímavá podobnosť

Tento zvyk krútenia vlasov sa často považuje za prejav nervozity, ale taktiež aj zamyslenia či sústredenia. Niektorí fanúšikovia tvrdia, že malá Charlotte je aj výzorovo celá Kate, väčšina ľudí tvrdí, že sa veľmi podobá na svoju prababičku, kráľovnú Alžbetu. Niektorí dokonca odvážne tvrdia, že ide o jej malú kópiu, keď videli fotografie malej Charlotte a malej kráľovnej. Princezná sa taktiež venuje obľúbenej aktivite kráľovnej Alžbety, jazde na koni.

V tom ju vojvodkyňa veľmi podporuje a niekoľkokrát povedala, že pre Charlotte sú kone naozaj vášňou. Čo si myslíte vy? Na koho sa podobá malá Charlotte?