Kate Middleton prehovorila o štvrtom tehotenstve. Jej slová mnohých fanúšikov kráľovskej rodiny prekvapili

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

O Kate Middleton je známe, že miluje deti. Fanúšikovia kráľovskej rodiny preto už dlho špekulujú nad tým, že k nim pribudne ďalšie bábätko.

Článok pokračuje pod videom ↓

William a Kate majú tri deti, princa Georga, princeznú Charlotte a princa Louisa. Už veľakrát sa špekulovalo o tom, že to nie je finálny počet a uvažujú nad štvrtým bábätkom. Ako informuje portál Express, o tom, či plánujú štvrté dieťatko, informovala počas návštevy Baby Bank vo Windsore.

Foto: profimedia

Do rodiny pribudne ďalšie bábätko

Momentálne je známe, že do ich rodiny pribudne ďalšie bábätko, keďže v očakávaní je švagriná Kate, manželka jej brata Jamesa. Kate vždy túžila po veľkej rodine, ale zdá sa, že tri deti sú ich finálny počet. Hoci má bábätká veľmi rada a počas návštev dokazuje, že s nimi rada trávi čas, skonštatovala, že s deťmi už skončila. „Prešla som si tým trikrát. Stačilo, skončila som,“ povedala.

Foto: profimedia

Obaja to potvrdili

Potvrdil to aj jej manžel princ William, ktorý priznal aj obavy o zdravie jeho manželky. Tehotenstvá neznášala veľmi dobre, mala množstvo zdravotných problémov. Zdá sa teda, že fanúšikovia kráľovskej rodiny sa už oznámenia o ďalšom tehotenstve nedočkajú. Podobne to majú aj princ Harry a Meghan Markle, ktorí už dávnejšie povedali, že viac ako dve deti neplánujú.

Najnovšie články