Kate Middleton prezradila, prečo sa princ Louis nezúčastnil pohrebu kráľovnej. Má to jednoduchý dôvod

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Princ Louis, najmladšie dieťa Kate Middleton a princa Williama, sa ako jediný z troch detí nezúčastnil pohrebu kráľovnej Alžbety. Kate prezradila dôvod, ktorý je viac ako pochopiteľný.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu Tyla si staršie deti uvedomujú, čo sa deje, no Luis je ešte stále malý. Princ George a princezná Charlotte sa spolu so svojimi rodičmi zúčastnili bohoslužby. Spoločne kráčali za kráľovninou rakvou. Pred pár mesiacmi najmladší princ Louis počas osláv jubilea ukradol celú pozornosť, keď sa objavil na balkóne Buckinghamského paláca, aby sledoval prelet.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Princess_of.Wales (@princess_of.wales)

Kate prezradila, prečo nebol Louis na pohrebe

Kate Middleton, ktorá získala titul princezná z Walesu, prezradila, že Louis sa snaží pochopiť smrť kráľovnej Alžbety, jeho prababičky, svojím vlastným spôsobom a myslia si, že je ešte príliš malý na to, aby sa pohrebu zúčastnil. Večer pred pohrebom sa Kate rozprávala s generálnym guvernérom Austrálie Davidom Hurleym o tom, ako to všetko zvládajú jej deti. Zatiaľ, čo George si uvedomuje, čo sa deje a aká dôležitá bola jeho prastará mama, Louis zatiaľ nechápe, čo sa stalo.

Pýta sa otázky o tom, či sa budú môcť hrať ešte hry, keď pôjdu na Balmoral a prečo tam prastarká nebude. Po smrti kráľovnej sa William a Kate snažia veci udržať čo najnormálnejšie, ako to len ide a podobne sa správajú aj v škole.