Keď si kráľovná Alžbeta rozbalila darček od Meghan, vybuchla od smiechu. Takto vyzerali ich prvé spoločné Vianoce

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP archív

Kráľovská rodina má ako mnohé ďalšie rodiny, svoje osobité vianočné zvyky. Niektoré sú naozaj zábavné a mnohí ľudia sa tešia, keď sa nejaký detail dostane na verejnosť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Mirror bližšie priblížil, ako vyzerali Vianoce v roku 2017, keď bola prvý raz v kráľovskej rodine Meghan Markle. Rodina si nekupuje drahé darčeky a ich tradícia je večer si vymeniť vtipné darčeky, ktoré si navzájom kúpia. Princ Philip zvykol na túto zábavu dohliadať a zabezpečovať, aby každý člen rodiny dostal vtipný darček.

Vtipné darčeky

V priebehu rokov sa vyskytli naozaj rôzne vtipné príhody. Kate mala jedny Vianoce darovať princovi Harrymu sadu „vypestuj si svoju vlastnú priateľku“ a Harry mal darovať kráľovnej kúpaciu čiapku s nápisom „život je sviňa“. Meghan v roku 2017 však taktiež zabodovala, keď kráľovnej Alžbete kúpila hračku škrečka, ktorý spieva. Tá vtedy vybuchla do smiechu a povedala, že to bude viac zaujímať jej psy.

Netradičné Vianoce

Psy nakoniec škrečka úplne rozobrali. Minulý rok Kate povedala, že na Štedrý večer si každý otvára len jeden darček a ostatné až neskôr. Tento rok však Vianoce nebudú tráviť spolu, kvôli koronavírusu. Kráľovná Alžbeta spolu so svojím manželom princom Philipom budú sami dvaja. Meghan s Harrym budú opäť tráviť Vianoce v Amerike.