Kristína Tormová zverejnila neuveriteľné zábery. Z tohto budete mať zimomriavky aj vy

Dana Kleinová

Foto: profimedia / pexels

Slovenská mama je známa najmä svojou otvorenosťou, ktorá jej dovoľuje hovoriť o témach, ktoré tak často nahlas nepočujete. Najmä keď ide o materstvo či ženské problémy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Herečka a podnikateľka Kristína Tormová sa opäť obrátila na sociálne siete, aby ukázala, ako vyzeral začiatok jej materstva. Urobila tak v rámci Medzinárodného dňa predčasne narodených detí, ktorý u nich doma už niekoľko rokov oslavujú. Aj Kristínine dvojičky sa totiž narodili predčasne, a to v 33. týždni tehotenstva. A teraz sa vrátila tam, kde to všetko začalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa #kolacova #sommama (@kristina.tormova)

Nešlo to podľa predstáv

Každá mama sníva o dni, kedy si konečne pritúli na hruď svoje vytúžené bábätko. Nie vždy sa to však podarí hneď a niekedy predtým nasledujú obavy, strach a dni, kedy môžete svoje novorodeniatko pozorovať len z diaľky a hladkať ho cez steny inkubátora. To si zažila aj známa mamička.

„Viete, nie každá mama sa môže dotýkať svojich detí, keď sa narodia. Už ich 10 rokov držím pevne… ale… Matildu (1390g) som si prvýkrát pritúlila po piatich dňoch, Elu (2070g) až po vyše týždni,“ priznala Kristína. A hoci si nemohla ihneď vziať svoje dievčatká do náruče, bola šťastná, že prežili.

Vrátila sa späť

Najnovšie články