Luxusný stromček jej zdobili niekoľko hodín. Ľudia však Dominiku Cibulkovú vysmiali, to hádam nemyslí vážne

Dana Kleinová

Foto: Profimedia / Instagram (domicibulkova)

Na luxus si potrpí a dokazuje to vo všetkých aspektoch svojho života. Drahé veci kupuje svojej dcérke, organizuje veľkolepé oslavy, a tak nie div, že sa na Vianoce rozhodla nešetriť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Instagram bývalej tenistky sa v poslednej dobe premenil najmä na miesto motivácie, športu a prísneho životného štýlu, keďže, ako sme vás informovali v článku, urobila razantnú zmenu a rozhodla sa schudnúť viac ako dvadsať kíl. Ani Dominika Cibulková však neunikla čaru Vianoc a najnovšie sa na sociálnej sieti pochválila stromčekom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Zdobili ho niekoľko hodín

O Dominike je známe, že si potrpí na luxus a nemá problém zainvestovať do vecí, ktoré sa jej páčia. Inak to nebolo ani pri vianočnom stromčeku a namiesto toho, aby ho zdobila s rodinou, rozhodla sa vianočné dekorovanie zveriť do rúk profesionálok.

„Po viac ako 4 hodinách mi dievčatá z @ambientes_events dokončili stromček a úprimne som nadšená!“ priznala v príbehu Dominika, ktorá následne dodala, že na jej strieborne ladenom stromčeku pracovali až tri ženy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Vraj ho ani nevidieť

A hoci bola bývalá tenistka zo svojho stromčeku nadšená a nevedela sa ho nabažiť, ľudia jej nadšenie nezdieľali. Neskritizovali ho však priamo, ale otvorili diskusiu, keďže boli očividne postavení pred dilemu.

„Neviem sa rozhodnúť, či sa mi páči alebo ho neznášam,“ píše jedna žena.

„Neviem no… Buď veľa alebo málo neviem sa rozhodnúť,“ odkazuje jej druhá žena. Ďalšia má na túto dilemu očividne odpoveď, keďže napísala: „Neviem no ale nie je ani vidieť stromček.“ Tento názor zdieľala aj ďalšia žena, ktorá jej odkázala: „Krásny, len škoda, že ozdoby nevidno.“

Najnovšie články