Mamička skritizovala spoločnosť, ktorá vyrába hračky. Ukázala, ako vyrobili bábiky a rozprúdila diskusiu

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Mamička skritizovala austrálskeho výrobcu hračiek za jeho dizajn bábik tmavšej pleti. Na sociálnych sieťach tak rozpútala diskusiu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Unilad, Jean zo Sydney bola zaskočená, keď nedávno išla nakupovať a narazila na množstvo „anatomicky správnych“ bábik Miniland. Rýchlo si všimla, že medzi bábikami bielej pleti a tmavej pleti je poriadny rozdiel.

Kritika bábiky

„Takto to vyzerá, keď si chcete kúpiť čiernu bábiku,“ napísala. Video, ktoré zdieľala na TikTok-u, má už viac ako 3 milióny zhliadnutí a mnohí ľudia vyjadrili pohoršenie kvôli tomu, ako zmenili tvár bábiky a síce zväčšili nos a pery. Kým niektorí ľudia nad tým len krútia hlavou, iní takí pohoršení nie sú.

@jeanchronicles It’s the exaggerated nose,forehead and mouth for me😭🥺 #minilanddolls #fyp #diverse ♬ Spongebob Tomfoolery – Dante9k Remix – David Snell

„Nevidím na tom nič zlé. Keby som si neprečítala komentáre, tak si to ani nevšimnem.“ „Je to krásna bábika.“ „Mne to príde rozkošné, neviem čo je na tom zlé?“ Čo si o takomto zobrazení bábik myslíte vy?

Najnovšie články