Mamička zdieľala dôležité varovanie pre všetkých rodičov: Táto pomôcka stála môjho syna život

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Mamička vydala dôležité upozornenie pre všetkých rodičov. Varovala ich pred používaním špeciálnych náhrdelníkov, ktoré vraj majú pomôcť s prerezávajúcimi sa zúbkami.

Ako uvádza portál Tyla, Danielle prostredníctvom svojho účtu TikTok varovala svojich sledujúcich, aby sa vyhýbali výrobkom, ako sú napríklad jantárové náhrdelníky, keď jeden zo sledovateľov písal o tom, ako jeho dieťa miluje náhrdelník na prerezávanie zúbkov. Následne zdieľala srdcervúce video.

Môže byť nebezpečný

„Aj my sme milovali náš jantárový náhrdelník na prerezávanie zúbkov, až kým neuškrtil môjho syna. Vedzte, urobíte lepšie, keď sa mu vyhnete. Bezpečnosť detí nie je voľba, ale povinnosť,“ povedala. Jantárový náhrdelník na prerezávanie zúbkov je šperk vyrobený z baltského jantáru, ktorý sa predáva na pomoc deťom s prerezávaním zúbkov. Mnohí veria, že utišuje bolesť, avšak už niekoľko úradov vydalo upozornenie, že hrozí riziko udusenia a uškrtenia.

@danimorin13 Reply to @alexalujan5 @danimorin13 If you know this could be your outcome why risk it? #knowbetterdobetter #beagoodmom #safemomcheck @etsy ♬ iris – 🫶

Snaží sa upozorniť rodičov

Po niekoľkých rokoch smútku má Danielle ďalšie dieťa a snaží sa rodičov varovať nielen o nebezpečenstvách jantárových náhrdelníkov, ale aj ďalších nebezpečných vecí. Taktiež poukazuje aj na bezpečnosť detí a niekoľko výchovných typov. Mnohí rodičia jej napísali, že sú veľmi radi za jej varovanie a určite náhrdelník nebudú používať.

1
Komentovať