Mamička zverejnila milé video so svojím synom, takúto reakciu však nečakala. Za túto maličkosť si vyslúžila kritiku

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (______leanne______)

Mamička zdieľala video svojho syna pri šálke čaju a stalo sa virálnym. Nie však pre to, že by bolo video milé, ale skôr preto, že ženy rozdelilo na dva tábory.

Ako uvádza portál Mirror, Leanne zdieľala na svojom TikToku video, ako jej malý syn pije z pohára. Keď sa ho spýtala, čo to pije, odpovedal, že šálku čaju. Jej video sa stalo virálnym a nazbieralo už viac ako dva milióny videní. Avšak, ľudia v komentároch spustili vlnu kritiky kvôli tomu, či by vôbec dieťa v takom malom veku malo mať dovolené piť čaj.

Bola nútená sa obhajovať

Niekoľko ľudí poukázalo na to, že čaj obsahuje kofeín a určite nie je vhodný na pitie pre deti. „Čaj je pre deti rovnako zlý ako káva. Je to plné kofeínu, ktorý nie je vhodný pre deti,“ napísala jedna mamička. „Moje dieťa milovalo čaj, kým mi môj lekár nepovedal, aby som prestala, pretože to môže spôsobiť, že nebude mať dosť železa a môže skončiť s anémiou.“ „Byť závislý na kofeíne nie je vec, na ktorú by ste mali byť hrdý.“

@______leanne______ @kerryoyston #cupoftea #toddler #tea ♬ Cup a tea – Leannee

Aby to nestačilo, mnohí sa tiež pustili do toho, aký hrnček pre svoje dieťa vybrala. Podľa niektorých názorov nie je vôbec vhodný pre dieťa, pretože nemá vrchnák, a tak sa môže dieťa obliať. Leanne preto bola nútená svoje činy obhajovať. „Pre tých, ktorí komentujú čaj, videl ma so šálkou a chcel tiež. Šálka s malým množstvom čaju mu neublíži.“ Niektorí však poukazovali aj na to, že to nie je bežný detský čaj, ale typický čierny s mliekom.

0
Komentovať