Princezná Diana bola zabitá pri autonehode v roku 1997, ale jeden mladý chlapec tvrdil, že je reinkarnáciou veľmi obľúbenej „princeznej ľudu“ – ako povedal jeho otec, moderátor televíznej show.
Začalo to pohľadnicou
Portál Daily Star prišiel so zaujímavou informáciou. Billy Campbell, syn austrálskeho televízneho moderátora Davida, prehlásil neuveriteľnú vec. Podľa jeho vtedy 45-ročného otca, jeho syn tvrdil, že je princezná Diana a robil tak už od svojich dvoch rokov. Povedal: „Začalo to, keď dal niekto mojej žene Lise pohľadnicu s Lady Di. Billy na ňu ukázal a povedal: „Pozri! To som ja, keď som bol princezná. A začal sa odvolávať na svojich dvoch chlapcov. Na otázku, ktorí chlapci odpovedal, že jeho synovia. Zvláštne..“
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Všetko si pamätal
„Nášmu škótskemu priateľovi tvrdil, že keď bol princeznou Dianou, chodieval na hrad v krajine zázrakov. Keď opisoval hrad spomenul že tam boli jednorožce. Jednorožec je národné zviera Škótska a na stenách sú jednorožce, ako to vie?“ A potom veci nabrali veľmi, veľmi mrazivý spád, keď chlapcovi ukázali fotku Diany. Po tom, čo tvrdil, že on je ona, dodal s odkazom na jej predčasnú smrť v Paríži v roku 1997: „Som tu ja ako princezná.“ Bola to jeho spomienka na ten osudný večer, vďaka čomu bola situácia ešte zvláštnejšia. Vysvetlil: „Potom jedného dňa zazneli sirény a ja som už nebol princezná.“
„Ja a Lisa sme to v tejto fáze potrebovali preskúmať. Tu je dieťa, ktoré nemá o monarchii žiadne znalosti. Ako by mohol? Môžete tiež vylúčiť zasahovanie rodičov. I keď je moja žena Angličanka, nie je posadnutá kráľovskou rodinou. Určite, v našom dome nemáme žiadne pamiatky.“
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Na záver sa David spýtal: „Billy vyrastie a nikdy si to nezapamätá? Mohol by byť skutočne reinkarnáciou Diany?“ Od vyhlásenia z roku 2019 sa zdá, že chlapec o reinkarnácii nepovedal nič iné. Jeho otec, stále veľké meno v austrálskej televízii, pravidelne zverejňuje fotky svojho malého syna na Instagrame.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Nahlásiť chybu v článku