Tvrdý úder pre Harryho a Meghan, obaja zostali v šoku. Rozhodnutie kráľa Karola ich úplne odpísalo

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Je toto tichá pomsta kráľovskej rodiny? Kráľ Karol začal s vysťahovaním Harryho a Meghan z Frogmore Cottage už 24 hodín po tom, čo svetlo sveta uzrela Harryho kniha Spare. Teraz je to však definitívne. O svoj domov v Británii už prišli.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Daily Mail, podľa zdrojov si Harry aj Meghan myslia, že rozhodnutie kráľa Karola bolo kruté. Majú však čas do májovej korunovácie, aby sa kompletne vysťahovali. Sussexovci vraj už v januári začali plánovať, ako presťahujú zvyšok svojich vecí do Kalifornie. „Zdá sa to, ako celkom krutý trest a rozhodnutie je konečné. Je to, ako keby ich rodina chcela nadobro vystrihnúť. Harry a Meghan majú čas do začiatku leta. Pôvodne mali len pár týždňov, teraz dostali čas do korunovácie,“ prezradil zdroj.

Reprofoto: Youtube (Netflix)

Majú čas do korunovácie

Podľa informácií kráľ Karol údajne ponúkol kľúče od Frogmore svojmu bratovi, princovi Andrewovi, ktorý však chce zostať vo Windsore. Podľa zdrojov sú najmenej dvaja členovia rodiny, ktorí sú z celkového rozhodnutia zhrození a hoci sa neuvádza, kto to je, je známe, že Harry a Meghan majú najbližšie k princeznám Beatrice a Eugenie. Podľa mnohých je to úplný koniec Harryho a Meghan v Británii.

Foto: profimedia

Rozhodnutie považujú za kruté

Napriek správam boli obaja šťastní, keď večer išli na večeru do najlepšieho súkromného klubu a reštaurácie v Los Angeles. Hoci nie je jasné, či Andrew prijal kľúče od bývalého sídla Harryho a Meghan, správy uvádzajú, že dvojica sa bude musieť úplne vysťahovať tak či tak, bez ohľadu na jeho rozhodnutie. Odhalenie prichádza spolu s informáciami o prípravách na korunováciu kráľa Karola, ktoré sú v plnom prúde a vo veľkom sa špekuluje, že Harry nemusí byť vôbec pozvaný.

Najnovšie články