Módna ikona relácie O 10 rokov mladší prezradila najnovšie trendy na rok 2018! Najviac sa potešia milovníčky tenisiek

Zuzana Fulopova

Tak, ako si jeseň mení „hrubší“ kabát so zimou, tak aj rok 2017 si vymieňa „módny“ kabát s rokom 2018. Mnohí módni stylisti sa zhodujú, že budúci rok prinesie rozmanitosť a premenlivosť. Čo pretrvá, a naopak, čomu by sme mali dať definitívne zbohom? Prinášame vám horúce trendy na rok 2018!

Článok pokračuje pod videom ↓

Doplnky

Rok 2018 sa bude niesť v štýle asymetrie, a to hlavne, čo sa týka šperkov. Dámy, nebojte sa experimentovať a kludne noste v jednom ušnom laloku krátku a v druhom dlhú náušnicu. Ak však nie ste naušnicový typ, pokojne sa ozdobte Kaffa – ornamentom, ktorý ozdobí nielen uši, ale aj na krk, či vlasy. Tento rok si bude doslova pýtať inakosť!

Zvykli ste si nosiť slnečné okuliare ako módny doplnok? V nadchádzajúcom roku bude aj naďalej tento doplnok trendový, avšak veľké rámy nahradia rafinované s farebným. Nič sa však nebojte, klasické modely ako mačacie či pilotky v nadchádzajúcom roku stále ostávajú in.

Tento rok boli v obľube ruksaky, budúci rok im ale pomaly ale isto odzvoní. Ako sa hovorí – všetko sa do módy opäť vráti, a tak je tomu aj s kabelkami. Trendy budú kabelky v štýle rokov deväťdesiatych, ako aj takzvané vrecové ruksaky.

Oblečenie

Džínsy s vysokým pásom ostávajú v hre aj v roku 2018. Najviac trendy budú s menšími vreckami, zúžené nad členkom a s kratším strihom. V celkovom módnom ponímaní budú in skrátené strihy či už u džínsov, nohavíc alebo sukieň, čím upozorníte na holý členok a ostatok bude pre oči skryté. Bude to štýlové a sexi! A keď sa do toho pridajú veľké gombíky alebo kovové zipsy, máte vyhraté!

Trendy budú tričká, svetre, šaty v jednom odtieni, avšak s výraznými aplikáciami a výšivkami. Oživíte sa nimi a budete vyzerať módne a vkusne. Pozor však na to, aby ste to neprehnali alebo neprekombinovali.

https://www.instagram.com/p/BboYH6hlLwd/?tagged=fashion2018

Obuv

Čo sa týka obuvi, rok 2018 sa bude niesť hlavne v športovom štýle. Milovníčky tenisiek, môžete sa tešiť! V móde budú hlavne tenisky v bielej farbe s nižšou klenbou, aby sa aj pri ich nosení zdôraznil členok. Nosiť ich môžte či už na elegantný štýl so šatami, alebo na športový štýl s džínsami. Medze sa nekladú!

V hre budú takisto topánky, ktoré budú síce vpredu zúžené,  ale so širokým opätkom. V lete sa budú popularite tešiť  aj sandále s nižšou a otvorenou pätou, a samozrejme, aj staré dobré lodičky.

Účes

Dámy, ak máte prirodzene vlnité vlasy, máte vyhraté, pretože do módy sa vracia prirodzenosť. Trendy budú prirodzené, akoby rozviate vlasy. Aby sme však tomuto efektu dopomohli, môžeme si pomôcť kulmou alebo špeciálnymi produktami ako sú vlasový sprej alebo gél.

Tak čo poviete milé dámy? Tešíte sa na nadchádzajúci rok tak ako my? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Doma som mala staré poháre na víno a šampanské, ktoré len stáli v skrini. Na Vianoce ich vždy využívam takto a je to úplne geniálne!

zdroj: babskeveci.sk (Zuzu)