Obliekla si tieto šaty a zažiarila. Zabudnite na leopardie vzory, najväčší trend predstavila vojvodkyňa Kate

Lucia Mužlová

Foto: instagram/instylemagazine

Jej zmysel pre módu obdivuje mnoho žien po celom svete. Vojvodkyňa Kate, matka troch detí, vždy vyzerá ako zo škatuľky. Áno, vo veľa prípadoch má vedľa seba pomocníkov, ktorí jej pomáhajú s výberom oblečenia, no na bežné udalosti sa oblieka sama a v móde sa veru vyzná.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HELLO! Magazine (@hellomag) on

Po minulé roky bol trend zvieracích vzorov naozaj populárny. Od leoparda cez zebru aj po hadí vzor. To všetko ste mohli vidieť na blúzkach, kabátoch, nohaviciach ale aj na doplnkoch a teda kabelkách, náušniciach alebo topánkach. Zvierací vzor nemusí byť vždy na škodu. Ako jemný detail môže celkovému outfitu pomôcť, katastrofa však nastane, keď sa niekto oblečie do zvieracích vzorov od hlavy až po päty.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fanpage 💕 (@hrhduchessofcambridge_) on

Ak ste fanúšikom práve tohto trendu, určite sa potešíte. Naopak pre tých, ktorí zvieracie vzory v obľube nemajú máme dobrú správu. Aktuálnym trendom je páví vzor. Je elegantnejší, jemnejší, nenápadnejší, no hlavne veľmi trendy. To vie samozrejme aj vojvodkyňa Kate. Tá si nedávno obliekla opäť šaty, v ktorých zažiarila. Tmavozelená až smaragdová jej vždy pristala, preto je páví vzor pre ňu ideálny.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by William, Kate, Harry, Meghan (@kensington.royals) on

Potlač bola ako šperk. Šaty pochádzali od Michaela Korsa a ich cena sa šplhá niekde k 250 eurám, čo je pre bežného človeka dosť, no u Kate sú tieto „lacnejšie“ kúsky práve prejavom umiernenosti aj v móde. Pokiaľ sa nechystá na formálnu akciu veľkých rozmerov, rada dá prednosť bežným kúskom. Veríme, že vás Kate inšpiruje a po takomto vzore siahnete, keď ho uvidíte v našich obchodoch.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Royal Addicted (@royal.addicted) on

1
Komentovať