Je vám v práci príliš horúco? Toto je 6 tipov na to, ako sa obliecť tak, aby ste sa v kancelárii neuvarili

Kristína Hagarová

Foto: pixabay

Každodenná dilema, čo si obliecť do práce, dostáva v lete úplne nový rozmer. Vtedy však trpíte nielen nerozhodnosťou, ale aj teplom. Sústrediť sa v teple je niekedy beh na dlhé trate a práve preto by ste mali vedieť, ako sa čo najvhodnejšie obliecť.

Ženy, ktoré sa do práce nemusia obliekať formálne, majú množstvo výhod. V lete aj v zime im ide v prvom rade o pohodlie a keď nemajú náladu na sukne a šaty, pokojne si môžu dať len niečo voľné, v čom sa nebudú cítiť stiesnene a nepríjemne. O niečo ťažšie to majú ženy, od ktorých sa vyžaduje formálne oblečenie. Popri všetkých nohavicových a sukňových kostýmoch občas naozaj trpia. Každá žena by však mala vedieť, ako sa v lete obliecť tak, aby vám nebolo horúco.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Like me BUTIK (@like.me.butik),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Moxia Moon📍Washington (@moxia.moon),

Základom je materiál

Keď sa chcete cítiť v lete v oblečení čo najlepšie, musíte sa pri jeho výbere pozerať na materiál. Najlepšie, čo môžete na seba počas horúcich letných dní dať, je ľan. Dávajte si však veľmi dobrý pozor na to či to, čo ste si v obchode kúpili, naozaj ľanové je. Často sa tak oblečenie iba tvári, takže pozerajte na zloženie. Ďalším super materiálom je bavlna, v ktorej sa budete cítiť veľmi pohodlne. Pravidlo, ktorým by ste sa mali riadiť, je jednoducho prírodný materiál. V umelých materiáloch sa budete len zbytočne potiť.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa gabi lechner (@esposa_zillertal),

Dajte prednosť voľnému pred obtiahnutým

Ak je to možné, počas horúcich letných dní na seba nedávajte nič príliš upnuté a obtiahnuté. Vaša koža bude mať problém dýchať a vy sa budete potiť ešte viac, než je to nevyhnutné. Ak s tým teda nemáte žiadny problém, do práce si dajte voľné šaty z ľahkého materiálu, v ktorom sa nebudete zbytočne potiť.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lanovoo (@lanovoo.fashion),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cindy P. | Fashion • Lifestyle (@boho_addict),

Zabudnite na tmavé farby

Čierna, tmavomodrá a ďalšie tmavé farby, toto je niečo, čomu by ste sa mali určite vyhnúť. Leto predstavuje príležitosť, kedy môžete na seba hodiť niečo farebné a nebudete príliš vytŕčať. Tmavé farby jednoducho slnko a teda aj teplo priťahujú. Preto si s nimi počkajte až na jeseň, keď sa trochu ochladí.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sonia Betancort (@sonia_betancort_),

Nedržte sa vrstvenia

Keď je leto, nemusíte sa držať určitého počtu vrstiev, ktoré na sebe musíte dať. Platí pravidlo, čím menej, tým lepšie, takže sa snažte mať toho na sebe čo najmenej. Je jasné, že nie v každej práci je to možné, ale aj pri formálnom obliekaní si to môžete zjednodušiť a nedávať na seba zbytočne košeľu a sako, keď si môžete dať voľnú blúzku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Blèü Dé Pèrlé (@bleu_de_perle),

Nič dlhé

Možno je to banálne, ale naozaj by ste sa mali na leto vzdať dlhých rukávov a nohavíc. To, že si dáte na seba niečo krátke ešte neznamená, že to bude vulgárne, ale to už viete určite posúdiť aj sama.

Náhradné oblečenie

Ak vás v práci trápi opačný problém a máte v nej veľmi chladno kvôli klíme, najjednoduchším riešením je určite náhradné oblečenie. Možno to zo začiatku bude trochu nepohodlné a bude sa vám zdať, že toho so sebou beriete veľmi veľa, určite je to však lepšie, ako trpieť v následku zimy či tepla.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Frankie (@frankieruth_),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FREE/QUENT ARENDAL (@freequent.arendal),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Liz Morrison (@wittynpretty21),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa .. and much more.. (@agi_s_wardrobe),

Je jasné, že nie každá žena má možnosť obliecť sa do práce, ako chce. Napriek tomu sa môžete našimi radami inšpirovať a skúsiť urobiť všetko preto, aby vaše leto nebolo o nepohodlí a prepotenom oblečení.

0
Komentovať