Muž sa rozhodol opustiť svoju tehotnú milenku. O 9 mesiacov neskôr dostal pohľadnicu

Lucia Mužlová

Život je tak krehká a nevyspytateľná vec. Mnohokrát nám náš osud postaví do cesty niečo nepredvídateľné. A v tom spočíva aj jeho čaro. Niekedy nás ale život prekvapí trochu inak. O tomto by vedel svoje muž, ktorý po niekoľkých rokoch vzťahu opustil svoju tehotnú milenku. Čo sa dialo potom?

Článok pokračuje pod videom ↓

Kde bolo, tam bolo, žil raz jeden ženatý muž, ktorý mal taliansku milenku. Tá mu raz povedala, že je tehotná. Muž ale nevidel dôvod, prečo by mal pokaziť svoje dlhoročné manželstvo takouto chybou, a tak poprosil svoju milenku, aby šla naspäť do Talianska, aby potomka ich lásky priviedla na svet potajomky v jej domovine. Na oplátku jej sľúbil, že bude dieťa finančne podporovať, až kým nedovŕši 18. rok.

Milenka súhlasila, avšak sa muža opýtala, ako bude vedieť, že sa dieťa narodilo. Muž prišiel s veľmi divným nápadom, na ktorý žena pristala. Po narodení dieťaťa mu mala poslať pohľadnicu s textom ,,špagety“. Po tejto dohode sa pár rozlúčil a žena sa vrátila do Talianska.

Po necelých deviatich mesiacoch sa ,,oddaný“ manžel vrátil z práce domov k svojej žene, ktorá mu s nechápavým pohľadom oznámila, že im dnes prišla veľmi divná pošta. Do rúk mu vložila pohľadnicu.

Po prečítaní textu muž zbledol na smrť. Stálo na nej totiž : ,,Špagety, špagety, špagety, špagety, špagety. Trojo s mäsovými guľkami, dvojo bez nich. Pošli viac omáčky.“

zdroj: babskeveci.sk, (Romana Dorotovičová), brightside.me

Najnovšie články