Na Slovensko mieri nová reality šou, v ktorej pôjdu ľudia donaha. Diváci už teraz vedia, koho v nej chcú vidieť

Dana Kleinová

Foto: ÓČKO TV

Obľúbená zahraničná šou, v ktorej sa ľudia spoznávajú úplne nahí, mieri na naše obrazovky. Zoznamovacia šou pritom nič necenzuruje. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informovalo ÓČKO TV, Česi a Slováci budú môcť hľadať lásku v novej šou Naked Attraction. V súčasnosti Óčko vysiela epizódy poľskej a britskej verzie tejto šou, a tak sa ľudia môžu pozrieť, čo presne ich v tejto šou bude čakať. Prihlásiť sa do nej pritom môže každý, kto má 18 rokov a je nezadaný.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ÓČKO (@ockotv)

Nič neostane zahalené

„Nahá zoznamka zdôrazňuje nielen fyzickú príťažlivosť, ale aj vzájomnú chémiu a osobnosť bez prekážok ako sú oblečenie, online filtre či naaranžované fotografie,“ znie oficiálny popis šou na stránke, kde sa môžete do šou prihlásiť.

Naked Attraction je šou, v ktorej zoznamovanie prebieha naopak. Žiadne rande, žiadne písanie si na internete. Potenciálnych partnerov totiž uvidíte v plnej kráse a bez náznaku oblečenia. Oblečený hosť si vyberá medzi piatimi potenciálnymi nápadníkmi, ktorí stoja vo farebných boxoch a zo začiatku sú zakrytí sklom. To sa postupne zdvíha a zatiaľ čo na začiatku z nich vidieť len nahé členky, postupne sa odhalia celí.

Oblečená osoba si postupne vyberá svojich favoritov a vždy keď sa sklo zdvihne o čosi vyššie, musí niekoho vyradiť. Nakoniec si vyberá z posledných dvoch kandidátov a víťaz získa rande, tentoraz už však v oblečení.

Koho by chceli vidieť diváci

Najnovšie články