Táto turistka dala svoju pizzu bezdomovcovi. Neuveríte, kto to naozaj bol

Lucia Mužlová

Žena z Francúzska, Karine Gombeau, bola v New Yorku na dovolenke, kde si pomýlila známeho herca s bezdomovcom. Priznáva, že mu dokonca ponúkla kúsok svojej pizze. Známym hercom nebol nikto iný ako Richard Gere, ktorý, uznajte sami, zrejme nemal svoj deň.

Karine bola na prechádzke mestom so svojím partnerom a 15-ročným synom, keď zrazu uvidela muža, ktorý sa „hrabal“ v odpadkovom koši. Vyzeral ako bezdomovec. Tento pohľad sa jej úprimne dotkol, a tak sa rozhodla, že mu ponúkne pizzu, ktorá jej ostala od obeda.

richardgere3
thenypost.com

Muž sa opýtal: „Čo je v tej taške?“ Karine sa mu snažila lámavou angličtinou odpovedať, no nakoniec hovorila polovicu po anglicky a polovicu po francúzsky, no nakoniec povedala: „Ospravedlňujem sa, ale tá pizza je studená,“ na čo on odpovedal: „Ďakujem veľmi pekne, Boh Vám žehnaj.“

richardgere2
thenypost.com

Karine si nebola vedomá toto, koho vlastne stretla na ulici v New Yorku. Zistila to až dva dni potom, keď ju na to upozornil zamestnanec hotela, v ktorom bola ubytovaná. Noviny boli plné fotiek jej a Richarda Gerea a stal sa z toho veľmi populárny príbeh.

richardgere4
brightside.me
richargere7
people.com

Nakoniec sa ukázalo, že Karine náhodou „vbehla“ do natáčania filmu Time Out of Mind, v ktorom Richard Gere hrá jednu z hlavných úloh. Pre filmárov, a aj samotného herca však tento okamih zosobňuje dokonalú ilustráciu ľudskej láskavosti.

richardgere5
brightside.me

Ako by ste sa zachovali vy na mieste Karine? Podelili by ste sa o svoj kúsok pizze, alebo by ste radšej odvrátili pohľad a pokračovali v prechádzke? Stojí to za zamyslenie.

richargere6
eurweb.com

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články