Dom im požičal nemenovaný miliardár. V tomto luxusnom sídle sa schovával Harry s Meghan ešte pred odchodom z rodiny

Lucia Mužlová

Foto: profimedia

Mnohých fanúšikov kráľovskej rodiny veľmi prekvapilo rozhodnutie princa Harryho a Meghan. Tesne po Vianociach oznámili svoj odchod z kráľovskej rodiny. Dnes už to ľudia neberú ako tragédiu, mnohí ich rozhodnutie chápu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Momentálne Harry s rodinou bývajú v Kanade, nie je presne známe, čomu sa venujú. Len pred pár dňami prišla správa, že sa na žiadosť kráľovnej Alžbety vrátia do Británie. Dôvodom budú posledné oficiálne kráľovské stretnutia. Kráľovná Alžbeta mala princa a vojvodkyňu, ktorí už nebudú používať titul kráľovská výsosť, požiadať, aby sa pripojili ku členom rodiny počas výročia služieb Commonwealth vo Westminster. Udalosti by sa mali zúčastniť aj spolu s malým Archiem. Potom sa pár vráti do Kanady, kde sa plánujú usadiť a žiť v ústraní.

O celom veľkom konci jednej etapy života sa rozhodlo počas sviatkov, ktoré trávili mimo Britániu. Už to bolo rozhodnutie, ktoré mohlo napovedať, čo sa bude diať ďalej. Vianoce trávili v zapožičanom sídle miliardára, ktorého meno nie je známe. V tomto istom dome vznikla aj slávna fotografia Archieho pri Vianočnom stromčeku. Pozrite na tú nádheru.

Najnovšie články