Na Slovensko mieri nová reality šou, v ktorej pôjdu ľudia donaha. Diváci už teraz vedia, koho v nej chcú vidieť

Dana Kleinová

Foto: ÓČKO TV

Po tom, ako ÓČKO oficiálne oznámilo kasting do tejto šou, komentáre pod príspevkami zaplnili otázky, či do šou pôjde aj Rachel Karnižová, ktorá bola v Love Island a nedávno sa vrátila domov zo Survivoru.

„Rachel z Love Island, Survivor by tam mohla ísť,“ napísala jedna žena a spustila tým vlnu podobných komentárov spolu so špekuláciami. „Veril by som, že si už na ostrove podala prihlášku,“ tvrdil jeden komentujúci a ďalší dodal: „Kvôli tomu šla z ostrova domov.“  

„Takže Rachel bude v 1. Časti alebo 2.?“ pýtal sa zas komentujúci pod ďalším príspevkom. Ďalší sa hneď pridal: „Tiež som si na ňu spomenul ako na prvú súťažiacu.“

„Dúfam, že sa v epizódach objavia aj známe tváre z radov influencerov alebo iných šou, ako napríklad Survivor, Love Island alebo Clash of the Stars. Taký Koleso, Bejr, Koltár (ktorýkoľvek), alebo napríklad Shopaholic Adel,“ navrhoval zas niekto iný.

Druhým menom, ktoré odznelo v komentároch, bola Chilli, vlastným menom Ta Thuy Dung, ktorú ľudia spoznali v MasterChcef Česko, a tiež sa objavila v šou Survivor. Pri nej ľudia tiež tvrdili, že bola vo viacerých šou, a tak by ich vôbec neprekvapilo, ak by sa objavila aj tu.

Najnovšie články