Najkrajšia dekorácia na vianočný stôl, ktorú môžete zjesť. S týmto videonávodom to zvládne každý

Kristína Hagarová

Reprofoto Youtube 5-Minute Crafts

Potrebovala len dve vajíčka a kúsok mrkvy. Vďaka jednoduchému videonávodu budete mať na stole tú najkrajšiu jedlú dekoráciu

Počas sviatočného obdobia väčšina z nás pozerá hlavne na to, aby mali doma všetko krásne. A to nielen, že sa vo veľkom venujú vianočnému upratovaniu, ale jednoducho túžime po tom, aby bolo všetko vyblýskané a aby sme mali krásne dekorácie nielen na stromčeku, ale aj na vianočnom stole.

Na internete nájdete množstvo návodov, ako si pripraviť tie najkrajšie vianočné dekorácie. Možno vás to prekvapí, ale na väčšinu z nich vôbec nepotrebujete množstvo vecí a stavili by sme sa s vami, že väčšinu z nich máte určite doma. Preto vám predstavíme dva videonávody, ktoré sú plné rôznych jednoduchých dekorácií, ktoré môžete využiť a prispôsobiť si tomu, čo sa vám najviac páči.

Jednoduchý stromček

Ak si chcete dať na svoj vianočný stromček aj stromček ako ozdobu, je to veľmi jednoduché. Stačí vám kúsok škorice, ihličie a gombíky. Postup vám ani nemusíme hovoriť, úplne stačí, keď to všetko spolu prilepíte a zavesíte na stromček. Navyše, škorica a ihličie vám budú krásne voňať, ak máte doma umelý stromček. Keď napríklad máte poškodené vianočné gule, stačí, keď cez ne dáte malý pásik vianočnej stuhy a nalepíte oči. Ozdoby ako vyšité.

Dekorácia, ktorú môžete zjesť

Uvarte si dve vajíčka, ktorým potom následne okraje odrežete. Z mrkvy odkrojte malé kúsky a použite aj kúsok šalátu či čierne korenie. Následne na seba vajíčka postavte, mrkvu dajte ako klobúk, šalát ako ruky a čierne korenie ako oči. Takýchto snehuliakov môžete umiestniť na tanier spolu s ďalšími pochutinami, ktoré neskôr zjete. je to jednoduché a navyše to vyzerá naozaj neuveriteľne dobre.

Originálny svietnik

Keď máte prázdny zaváraninový pohár, stačí vám len stuha, šiška, čečina a lepiaca pištoľ, aby ste si vytvorili originálny svietnik pre sviečku. Opäť vám pomôže jednoduché video, vďaka ktorému si všetko budete vedieť perfektne vytvoriť. A je to teda oveľa jednoduchšie, ako by ste si mysleli, no nie?

Ďalšie dekorácie

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wendy Graham (@wendyschalkcouture),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natural Play Ideas (@therhythmofplay),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Betty | Educational Activities (@chalkacademy),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Indygo Junction (@indygo_junction),