Dlho som nevedela, ako odstrániť pleseň v kúpeľni natrvalo. Potom som našla niečo, čo funguje a máte to doma aj vy

Lucia Mužlová

Pleseň v kúpeľni môže viesť ku zdĺhavému a urputnému boju pre každú z nás. Máme pre vás jeden skvelý trik, ako sa plesní jednoducho zbavíte. Zároveň dodávame, že pri tomto triku sa nemusíte báť udusenia z výparov chemikálií. Je to lacné a efektné. Ak si neviete poradiť s plesňami a nepomáha už ani tradičné savo, vyskúšajte toto, možno vám pomôže.

Odstránenie plesni vyriešite za pomoci dvoch surovín, ktoré máte takmer vždy doma. Vašimi pomocníkmi budú iba dve lacné suroviny: ocot a prací prášok.

vana
takprosto.cc

Zmiešajte ocot a prací prášok v rovnakom pomere, 1:1. Túto zmes aplikujte na miesta, kde sa nachádza pleseň (vaňa, sprchový kút, dlaždice). Zmes nechajte pôsobiť aspoň desať minút (pokojne aj cez noc) a potom jednoducho zotrite špongiou alebo kefou. Výsledok budete vidieť ihneď!

Vyskúšajte tento trik a uvidíte, že bežné bielidlo a chemikálie na pleseň ihneď vyhodíte. Na hrozný zápach a zdĺhavý proces čistenia okamžite zabudnete.

Dúfam, že vám táto rada bude užitočná a jej používanie si obľúbite. Odkedy používam tento trik, neviem, čo to je mať pleseň v kúpeľni.

Pozri tiež: Test: Ako rýchlo skontrolovať kvalitu pracieho prášku? Tento jednoduchý trik má prekvapivé výsledky

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), takprosto.cc

0
Komentovať