Najmladšia výherkyňa lotérie je dnes úplne bez peňazí. Teraz žije z podpory a odobrali jej aj deti

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Keď bola ešte veľmi mladá, podarilo sa jej vyhrať v lotérii. Teraz, o 18 rokov neskôr, však žije z podpory a je úplne bez peňazí. 

33-ročná Callie Rogers vyhrala v lotérii, keď mala 16 rokov. Ako uvádza portál Daily Mail, v tej dobe vyhrala 1,8 milióna libier. Dostala tiež zákaz šoférovania potom, čo so svojím vozidlom narazila pod vplyvom kokaínu. Keď bola ešte tínedžerka, veľká suma peňazí jej bola skôr na príťaž. Minula ich na plastické operácie, večierky plné drog a značkové oblečenie. Pol milióna tiež rozdala priateľom a rodine.

Foto: profimedia

Nevedela, čo má robiť

Pred dvoma rokmi si myslela, že zomrie, pretože ju napadli dve osoby, ktoré boli neskôr zadržané. Dostala sa do psychicky zlého stavu, kedy premýšľala aj na samovraždou. Teraz sa snaží vyzývať všetkých, aby ochraňovali mladých ľudí, ktorí sa dostanú k veľkej sume peňazí. Za peniaze si kúpila drahý dom, do ktorého sa presťahovala aj s otcom jej dvoch detí, no keď sa vzťah rozpadol, pokúsila sa o samovraždu. Deti jej odobrali zo starostlivosti.

Foto: profimedia

Prišla o deti

Callie tvrdí, že sa stala terčom ľudí, ktorí sa tvárili ako jej priatelia, hoci ju koniec koncov chceli vždy len využiť a vylákať z nej peniaze. „Zrazu som sa stala slávnou a ľudia za mnou chodili, ako keby som bola ich najlepšou kamoškou. Nevedela som, komu mám veriť. Pre niekoho tak mladého to bolo príliš veľa peňazí. Aj keď hovoríte, že sa váš život nezmení, zmení sa to a často nie k lepšiemu. Skoro ma to zlomilo, no teraz som silnejšia,“ povedala.

0
Komentovať