Nebudete veriť vlastným očiam. Rozvedenú a zničenú ženu zmenil profík na nespoznanie, teraz vyzerá úžasne

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (MAKEOVERGUY)

Všetci sa chceme cítiť krásne. V našom živote ale často dochádza k rôznym veciam a zmenám, ktorým nemôžeme zabrániť a kvôli ktorým sa necítime atraktívne.

Článok pokračuje pod videom ↓

Veľmi často sa porovnávame s ľuďmi, ktorí vyzerajú inak ako my alebo sú úspešnejší ako my. Existuje veľa dôvodov, prečo máme nízku sebaúctu a hlavne ženy sú na tom často zle, keď sa ocitnú na konci dlhodobého vzťahu alebo manželstva. Portál Tiphero informoval o 48-ročnej Heather, ktorá sa práve rozvádzala so svojím mužom.

Úžasná zmena

„Nakoniec som to na chvíľu vzdala,“ povedala a narážala na svoj výzor. Bola veľmi nešťastná a nevedela, ako sa má o seba starať. Rozhodla sa preto navštíviť Christophera Hopkinsa, ktorý sa inak nazýva aj Makeover Guy. Christopher je známy tým, že robí drastické úpravy a je veľmi zručný v tom, že premieňa ľudí, ktorí sú nešťastní.

Jediné, čo Heather chcela bolo, aby sa cítila krásna a to sa mu teda skutočne podarilo. Christopher jej zmenil účes, zafarbil jej vlasy a make-up priamo na mieru. „Chcela som, aby Christopher urobil všetko, čo považuje za najlepšie a urobil to. Cítim sa sexi.“ Vyzerá skutočne úžasne a môžete si pozrieť aj jeho ďalšie premeny.