Dlhé nechty, ploché bruško a príliš výrazné obočie. Toto je 15 vecí, ktorými muža určite nikdy neočaríte

Zuzana Fulopova

Každá z nás chce byť v mužských očiach vždy dokonalá. Preto často pod vplyvom módnych pravidiel z časopisov alebo spoločnosti dávame dôraz aj na veci, na ktoré by sme za iných okolností možno ani nepomysleli. Manikúra, upravené obočie, či skrývanie strií. Ale naozaj si muži všímajú práve tieto detaily? Opýtali sme sa niekoľkých mužov, čo ich priťahuje na ženách a naopak, čo sa im až tak nepáči. Výsledok nás naozaj prekvapil.

Článok pokračuje pod videom ↓

# Parfém

pixabay

Jedna z vecí, ktoré si muži na ženách všímajú, teda v tomto prípade skôr zacítia, je váš parfém. Ak mu voniate, verte, že si vás zapamätá. Takmer všetci muži však uviedli, že vôňa by mala byť čo najjemnejšia, naopak príliš výrazná vôňa ich skôr odrádza.

# Manikúra

pixabay

V tomto prípade pri otázke manikúry vyšla odpoveď pol na pol. Polovica mužov odpovedala, že si nechty nevšímajú, zatiaľ čo druhá áno. Skoro všetci však uviedli, že preferujú upravené nechty. Žiadne dlhé pazúre a výrazné laky.

# Obočie

Takmer všetci muži uviedli, že sa im nepáči namaľované obočie. Keď vyzerá prirodzene, je to v poriadku. Mnoho mužov si však myslí, že výrazné obočie má odpútať pozornosť od iných detailov, a že tým žena niečo maskuje.

# Riasy

pixabay

Názory na riasy sa tiež rozchádzajú. Jednej polovice sa páčia výrazne namaľované mihalnice, zatiaľ čo druhá polovica uprednostňuje prirodzené. Výber je teda na vás milé dámy.

# Make-up

pixabay

V tomto bode sa všetci muži zhodli. Žiadnemu sa nepáči príliš výrazné líčenie. Ak už make-up tak decentný, stačí jemný rúž, trošku zvýraznené riasy a je to. V tomto prípade jednoduchosť vyhráva.

# Problémová pokožka

Áno, muži si všimnú, ak máte vyrážky, ale väčšina z nich to nepovažuje za niečo, čo vám uberá na kráse. Po čase totiž nedokonalosti pleti zmiznú. V niektorých prípadoch však môže akné pôsobiť tak, že sa žena o seba nestará.

# Oholené nohy

pixabay

Prekvapivo, či už vizuálne alebo na dotyk, mužom až tak nevadí, ak žena nemá dokonale hladké nohy. Samozrejme, majú na mysli len pár zarastených chĺpkov, nie hustý porast.

# Špinavé topánky

pixabay

Vo všeobecnosti si muži nevšímajú, ak máte špinavé topánky. Samozrejme, tu majú na mysli nejaké tie šmuhy. Ak by ste prišli na rande s úplne zablatenými topánkami, rozhodne by ste upútali pozornosť, no nie pozitívnu.

# Pokrčené oblečenie

Rovnako ako so špinavými topánkami, ani pokrčené oblečenie si muži nevšimnú. Ak je ale vaša blúzka úplne pokrčená, na kráse vám to určite nepridá.

# Obnosené veci

Tu sa názory tak úplne nezhodovali. Niektorí muži odpovedali, že by si nevšimli, ak by žena mala obnosené veci, iní zas odpovedali, že ak je oblečenie príliš obnosené, žena u nich stráca plusové body.

# Strie

Niektorí muži si strie ani nevšimnú. A tí, ktorí si zas všimnú túto nedokonalosť na bokoch alebo brušku to neriešia, pretože vedia, že strie sú spojené s náhlim nárastom na váhe napríklad aj pri tehotenstve, chudnutí alebo cvičení.

# Ploché brucho

pixabay

Máme pre vás radostnú správu! Až 90 percent mužov sa vyjadrilo, že im nevadí, ak žena nemá ploché brucho. Najkrajšie sú ženské krivky.

# Mastné vlasy

pixabay

Tu sa názory celkom zhodovali. Ak má žena mastné vlasy, nepokladajú to za niečo katastrofálne. Samozrejme, nemôžete mať na hlave úplnú katastrofu. Reč je o prirodzenom mastení sa, ktoré nastáva, keď si dva alebo tri dni vlasy neumyjeme.

# Krásne spodné prádlo

Kto by to bol čakal, že sa aj v tejto otázke budú muži zhodovať. Samozrejme, všetci preferujú sexy spodnú bielizeň, ktorá je v prvom rade čistá.

# Vulgarizmy

Prekvapivo, tu sa odpovede rozchádzali. Niektorí sa vyjadrili, že by im rozhodne prekážalo, ak by žena bola vulgárna. Iní sa vyjadrili, že im to neprekáža, keď sú účelovo použité.

# Fajčenie

pixabay

Asi 80 percent opýtaných mužov sa vyjadrilo, že im vadí ak žena fajčí. Ostatní sa vyjadrili, že im to nevadí, alebo že ak žena fajčí iba príležitostne, je to v poriadku.

Prekvapili vás niektoré odpovede? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Prišla o zamestnanie, lebo je vegánka. Voči českej učiteľke sa ohradili rodičia, ktorým sa nepáči jej presvedčenie

Zuzana, adme.ru

Najnovšie články