Obľúbený svetoznámy pár privítal na svete svoje prvé dieťatko. O tehotenstve sa dlho špekulovalo

Hyriaková Kristína

Foto: Profimedia

Fanúšikovia sú šťastím bez seba. Obľúbení hollywoodsky pár privítal na svete svoje prvé dieťa, a to aj napriek tomu, že sa v poslednej dobe špekulovalo o tom či je herečka vôbec tehotná. 

Fanúšikovia Sopgie Turner a Joea Jonasa sú nadšení. Ich obľúbená dvojica privítala na svete prvé dieťa, dievčatko. Sophie mala podľa portálu Unilad porodiť už 22. júla, ale správy o narodení ich potomka sa dostali na verejnosť len pred dňom. Sophie mala rodič v nemocnici v Los Angeles.

Špekulovalo sa o tehotenstve

V posledných mesiacoch sa obaja celkom odmlčali a niektorí dokonca špekulovali o tom či je Sophie skutočne tehotná. Pochybnosti však vyvrátilo, keď ju paparazzi zachytili s tehotenským bruškom. Obaja sa držali v súkromí a o svojej rozrastajúcej sa rodine príliš nehovorili. Meno dievčatka neoznámili priamo rodičia, ale podľa zdrojov dostala meno Willa. Podľa zdrojov Etonline sa dvojica veľmi tešila na to, ako sa stanú rodičmi.

Foto: SITA

Držali sa v súkromí

Tešili sa aj z príprav na príchod novorodenca a aktívne chodili na prechádzky a turistiky. Na nového člena rodiny sa mala tešiť celá rodina Jonasovcov. Zvesti o tom, že hviezda seriálu Game of Thrones je tehotná, prvýkrát vyšli najavo začiatkom tohto roka, kedy však zdroj povedal, že pár to chcel držať v tajnosti. Sophie dokonca nosila voľné veci, aby na seba príliš neupozorňovala, no nakoniec ju predsa len zachytili aj v obtiahnutých veciach, kde jej bolo krásne vidieť bruško.

Foto: SITA

Podľa zdrojov taktiež vyzerala počas celého tehotenstva úžasne a kúpili si spolu s Joeom veľký dom, kde majú dostatok priestoru na vychovávanie detí. Pár sa zosobášil minulý rok v Las Vegas a neskôr mali veľkolepejší obrat v kruhu priateľov a rodiny. Zatiaľ ani jeden z nich neprehovoril, no fanúšikovia dúfajú, že čoskoro začnú zdieľať nejaké ďalšie podrobnosti.

Najnovšie články