Podstúpila Dolli ďalšiu plastickú operáciu? Ľudia si všimli, že opäť vyzerá inak, exkluzívne nám prezradila, ako to je

Dana Kleinová

Reprofoto: TV Markíza

Kontroverzná blondínka zaujala v šou Ruža pre nevestu nielen svojou povahou „čo na srdci, to na jazyku“, ale tiež nezvyčajným vzhľadom. Teraz však podľa divákov vyzerá znova inak a oni špekulujú, čo je za tým.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás predtým informovali v článku, diváci Ruže pre nevestu ostali v šoku, keď uvideli, ako sa Dolli prezentuje na sociálnych sieťach, keďže na fotkách vyzerá úplne inak, ako na obrazovke. Najnovšie sa však ukázala v relácii Bez ruže a znova sa objavili špekulácie o jej vzhľade. Ľudia vo veľkom diskutujú o tom, či si opäť dala niečo upraviť, alebo je na videu použitý filter. Pre Femm prezradila, ako to je v skutočnosti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Vyzerá inak

Po tom, ako vyšla 14. epizóda relácie Bez ruže s Dolli a Pokahontas, ľudia začali diskutovať nielen o vyjadrení Dolli, ktorá vysvetlila, prečo sa rozhodla zo šou odísť a prečo ju zranilo správanie Poki, ale aj o tom, ako v tejto šou Dolli vyzerá.

„V tom rozhovore vyzerá úplne inak, alebo to tak príde len mne?“ pýtala sa jedna diváčka pod dokrútkou na sociálnej sieti. Nebola však jediná, kto si to všimol a ľudia začali polemizovať, čím to je. Niektorí napríklad písali, že si myslia, že ide o filter vo videu. „To sa mi zdá, alebo má Dolli filter v tomto videu? Ako kukám tak kukám nejaké to je rozmazané okolo nej a vyzerá úplne inak ako v Ruži,“ píše diváčka. Ďalšie navrhovali, že má menší nos, guľatejšie oči, či inú bradu.

V komentároch v skupine k šou zas diskutovali o tom, či nemá naopak upravené pery. „Nemá už menšie pery?“ pýtala sa jedna komentujúca a nebola jediná, kto si všimol, že Dolli vyzerá inak, hoci nik nevedel prísť na to, čím to vlastne je.

Reprofoto: TV Markíza / Instagram (nicoleta_dolli_kortis)

Takto to vysvetlila Dolli

Najnovšie články